SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening glowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
od twojej wypowidzi nie zalatuje zbytnio inteligencja i kulturą!!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
wiem ze zbyt luzne nie sa, no ale da sie to przezyc i z czasem sie same rozszerzaja zreszta dupy to lubia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
bez komentarz.....podaj mi twój adres chciałbym poznac takiego inteligenta

<<<najlepszą obroną jest atak>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Adres do blizszego poznania:

https://www.sfd.pl/temat300499/

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
mama czy tata ci komputer właczył/ła




do autora tematu of course wybaczcie ale krótko mówiąc poległem

Zmieniony przez - kroczus w dniu 2006-11-28 18:29:29

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Post wyzej masz link: wiecej zdan autora...

Oczywiscie zostal zbanowany..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
brawo dla tego pana!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Nie czytałem poprzednich postów ale już teraz autorowi wątku mogę wystawić diagnozę....oczywiste symptomy:agresja, prowokatywny styl wypowiedzi, stan nawiedzenia(chęć naprawienia świata). Jest to typowy przykład człowieka cierpiącego na onetozę.pl... częste przebywanie na tamtejszych forach doprowadza do takiego stanu.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242
Do autora:

Chłopie proszę Cię skończ pierdzielić takie głupoty....co Ty możesz o nas wiedzieć?? Nic!! Mółwisz, że osoby trnujące sztuki walki i/lub sporty siłowe to bezmózgi. Hmmmmmm...a inne sporty lepsze?? Na treningach, np. siatkarze nie klną jak im rozegrana piłka nie wejdzie w połowe przeciwnika??? Aha jeszcze jedno, nie mów, że trenujemy by komuś skopać dupe bo ja, np. naprawde sporo czasu trenowałem JUDO i jeszcze nikomu bez powodu nie skopałem dupy...tylko właściwie 3 razy w życiu bo musiałem, nie było innej możliwości, a teraz trenuje sobie na siłowni, w szkole sobie radze bez problemów----czemu więć niby mam być bezmózgiem?? Inni użytkownicy tego forum też są ogromni a zarazem mają wyższe wykształcenie i inne szmery bajery, np. VALKO(pedagog), Mateo(informatyk), WZOREK(nie wiem dokładnie ale jego profil jest imponujący), krzych666(informatyk) i wielu, wielu innych.

Teraz czekamy na przeprosiny, a następnie z pokorą przyjmij BANA od jednego z modów. :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 760
DO AUTORA!!! Jeśli ci coś nie odpowiada to nie czytaj a nie p*******sz głupoty!!! Zajmi się sobą. Jak znam życie to gadaja takie osoby ktore mają kompleksy i w kabli co najwyżej 35 cm a ich przygoda z siłownią kończy się na zakwasach!!! Więc zajmi się soba i nie praw morałow!!!

jestem wielki!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławka

Następny temat

Obciążenia - gdzie ???

WHEY premium