SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Kumpla %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
U mnie w bloku jest taki koles, ktory ma dosc"indywidualny" trening.
Cytuje jego slowa:
"Juz 2 tygodnie codziennie cwicze na klate, tak 12 serii po 76 kg i czuje, ze mi klata rosnie"

Jak ostatnio robil na bica, to oczywiscie przed tym szybki trening na klatke zrobil

Normalnie z kolesia jest antytalent, mysli, ze jest najpiekniejszy na swiecie i ostatnio walnal mi wlasnie takie pouczenie na temat treningu.
Takich ludzi powinno sie izolowac od spoleczenstwa, wszyscy sie z niego smieja, ale to do niego nie dochodzi i nadal uwaza sie za wspanialego.

Na barki wogole nie robi, poniewaz uwaze, ze jest mu to nie potrzebne.
Cwiczy tylko klate, biceps i "plecy" przyzadem do nog na laweczce

Musialem o tym powiedziec, juz nie wytrzymalem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawde mocny koleś.......hehehehehe.Klata po dwóch tygodniach ??hehehehhee to jakis idiota:) niech tak ćwiczy dalej zobaczymy za ile sie przetrenuje :) ile ta jego klata wytrzymie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
pozdrów qmpla odemnie

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
widać masz mądrego qmpla

polciuszek mówi NIE dla spamerów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Niech sobie zaklepuje kolejke u ortopedy, nie spieszy sie, dopiero tak za rok - poltora bedzie garbaty

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heheh,to widze że mamy podobny problem
Ja mam siłownie u siebie,przez jakiś czas ćwiczyłem sam,potem ten "talenciak" prosił mnie żeby mógł ze mną ćwiczyć,zgodziłem się.
Od kąd ćwiczy ze mną stale mi prubóje uświadomić że więcej wie odemnie
Ćwicze 3 razy w tygodniu,planem który mi układali na SFDA on na każdym treningu ćwiczy klatezrobi klate to mówi "a może sobie jeszcze bica i brzuch zrobie",jak jest dzień w którym nogi ćwicze to on nie ćwiczy bo twierdzi że "nogi ma dobre",pleców nie ćwiczy bo się mu niechce pozatym mówi że laski na plecy nie patrząNormalnie totalny LOL.
Stale powtarza że klate ma słaba i ją katuje na każdym treningu..

Kumple się śmieją z niego i mówią że już ćwiczyć nie musi,jest tak dobry że żaden z nas nigdy nie osiągnie tego co on osiągnął bez trenigów.

Starałem się mu powiedzieć że źle ćwiczy,nawet plan mu dałem jako taki,ale nic mu nie przetłumaczy.Gadałem mu że jak tak będzie dalej ćwiczył to długo nie pociągnie,bo się przetrenuje,ale głupi jest.

Z siłowni go nie wyprosze bo płaci za siłke,wiem jedno że już niedługo się z nim będe męczył bo wkońcu się mu to znudzi albo kontuzje jakąś złapie.

Z takich ludzi mam straszną beke,ale co zrobić,jest takich pełno i trzeba ich tolerować,sezonowców z urodzenia
Żem sie rozpisał,mam nadzieje że ktos to przeczyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dragon jeśli masz trening z sfd to napewno jest dobry:P :).....a teraz do tematu...masz racje,długo z nim nie poćwiczysz,jak można być takim idiotą i ćwiczyć dziennie klate.Ale niestety dużo jest takich pacanów na tym świecie i nic sie na to nie poradzi:) ja tez znam paru takich,ale niebede o nich pisał...powiem tylko że mają podobne móżdżki to dych dwóch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
hehe smieszny ten tfuj kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
archeolog

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zbyt mocno rozwinięta i zbyt silna klatka w porównaniu z plecami zrobi swoje

****a po kiego odświezacie takie posty



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-07-13 10:52:43

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja jestem natomiast ciekawy jak on robi plecy na przyrządzie do nóg

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-07-13 12:29:24

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wygladal wasz pierwszy dzien na silowni?

Następny temat

Kto jest kim na forum?

WHEY premium