SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam,ćwiczę juz 4miesiace i chciałbym sprawdzić trening fbw 5x5.Problem polega na doborze ćwiczeń i ogólnym ułożeniu planu.W planie zawarte są ćwiczenia jak WL, MC, OHP w przedziale 5x5 a uginanie przedramion, francuz 3x8.Jak sporządzić plan i czy dzielić go na A i B? I czy na plecy nie lepsze będzie podciąganie niż wioslowanie? Mogę liczyć na pomoc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3484
Po co Ci 5x5 przy takim stazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Słyszałem że jest on idealny dla początkujących bo łatwo buduje siłę,a stała progresja ciężaru zapewnia hipertrofie.Ale z tego co mi wiadomo to za przyrosty odpowiedzialna jest dieta a trening to tylko bodziec,wiec co z nim nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3484
Nie napisalem ze cos nie tak, przy Twoim stazu nie musi byc on konieczny. Jest mnostwo planow 5x5 (ta starsza jak i ta nowsza wersja) wystarczy poszukac.



Zmieniony przez - takitamjeden w dniu 2016-05-06 22:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jezeli dopiero zaczynasz to jednak trenowalbym zakresem powtorzen 12-8 z mniejszym ciezarem. Dlaczego? Nie chodzi mi o hipertrofie, lecz o to ze przy takim zakresie powtorzen, bedziesz robić na pewno mniejszym ciezarem, co za tym idzie opanujesz bardzo dobrze technike, które w treningu jest niezbedna. robiac 5 powtorzen a 12 powtórzen odpowiedz sobie na pytanie przy którem lepiej wyuczysz sie techniki na poczatku. Potem mozesz dac duzy ciezar 5x5 z zachowaniem techniki. Tak bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Mój błąd,ponieważ nie napisałem ze od kilku lat miałem styczność z siłownia ale było to na zasadzie kilka ms treningu a potem przerwa.Nie mniej jednak technikę ćwiczeń mam opanowana i potrafię dokładnie wyczuć prace trenowanych mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
No to śmiało możesz zobaczyć jak tentrening bbędzie na ciebie działać. Obserwuj sylwetkę oraz wyniki siłowe w miarę czasu poznasz na co twoje ciało reaguje najlepiej i wtedy sam zdecydujesz jak będziesz trenować. Nie bój się eksperymentów :p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Sprawdzę dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę programu treningowego na masę

Następny temat

Kontuzja, a trening.

WHEY premium