SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do sprawdzenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Niektorzy mowia,ze nawet przy lekkich zakwasach lepiej nic cwiczyc.

A jesli by to byl duzy bol,ale tylko miejscowy? To opuscic tylko cwiczenie na miesnie,ktore bola?

Pani z wfu mowi,ze na zakwasy najlepiej jeszcze wiecej wtedy cwiczyc,a pani z biologii,ze lepiej wtedy nie cwiczyc w ogole...
Kiedys tez facet z wfu mowil,ze zakwasy maja tylko te osoby,ktore oszukuja na wfie,heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No ja już swoje powiedziałem

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jeśli to nie ból urazowy/uniemożliwiający ćwiczenie, to trenuj normalnie.
Ale jesli wlasnie by byl uniemozliwijacy cwiczenie,ale tylko na cwiczenia tam gdzie boli to wystarczy ominac tylko je czy lepiej odpuscic caly trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Heh,jutro bedzie 4 miesiacy jak mi nikt nie odpisal
Przyznam,ze mi ten trening jakos nie podchodzil.Cwiczylam niestety nieregularnie,probowalam dostosowac rozne cwiczenia,a pozniej byla przerwa.

Hm,czuje,ze musze cos wynyslec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Najwidoczniej zadałaś trudne i kłopotliwe pytanie, dlatego wszyscy umilkli
Osobiście mając ten problem starałbym się wykonywać ćwiczenia zgodnie z planem, tylko na pół lub jedną czwartą gwizdka, tzn. np. jeśli miałem 20 przysiadów, to zrobić 10 lub pięć. Ale nie wiem, w jakim byłaś stanie.

ACT Ci nie leży? Czy po prostu po kilku tygodniach przyszło zwyczajne zniechęcenie do ćwiczeń? Zakradła się monotonia, rutyna i w końcu ordynarna nuda? Bo to coś zupełnie odmiennego...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Robilam do wakacji(moze i troche dluzej,ale ogolnie malo)a w czasie nich postanowilam zrobic przerwe,bo tak bym niem mogla cwiczyc regularnie.Cwiczykam,ale nie silowo.raczej kiedy mi sie chcialo.Bylo to calkiem czesto,ale bez przykladania sie do czegos konkretnego.

Act jest polecany glownie tylko z poczatku? Bo split mi sie nie podoba.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-10-13 15:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
ACT polecany jest głównie początkującym, a to nie to samo co głównie na początku Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby przy nim zostać.
Zależy od celu.

Zmieniony przez - Transi w dniu 2008-10-14 07:17:07

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
No i jak tam Waćpanna, ćwiczysz? Czy zeszła ochota na wysiłek?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przepraszam, temat mi umknął. Jak wygląda sytuacja obecnie?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie cwicze regularnie.Plan mi sie nie podoba.Za duzo jest rzeczy na rece,a kazdy mi mowi,ze tak musi byc.
Zaraz ide pobiegac,bo po tym sie przynajmniej lepiej czuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadgarstki

Następny temat

pytanie o trening od zaawansowanego

WHEY premium