SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadgarstki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
witam! mam problem z nadgarstkami a mianowicie chodzi o to ze przedremie jest dobrze wyrzeźbione jednak nie wygląda to za dobrze z moimi chudymi nadgarstkami. czy są jakies ćwiczenia na nadgarstki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
Chyba nic juz nie zrobisz z nadgarstkami, odkad zaczałem cwiczyc wrzuciałem na siebie prawie 30 kilo masy,ale obwodu nadgarstka nie udało mis sie poprawic,nadal jest chudziutki. ( chociaz mój ojciec miał bydlackie przedramiona i nadgrastki) moze w dziale armwrestling załóz ten temat oni o treningu przedramion wiedza wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam! chcesz ladnie wyrobic nadgarstki musisz trenowac na czym takim co masz pałke kawalek sznurka i obciazenie na koncu tego sznurka i nawijasz sobie ten sznurek na ta pałke raz w prawo raz wq lewo, mi od kiedy to stosuje bardzo polepszyly sie przedramiona i uksztaltowaly nadgarstki.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nadgarstki to miejsce w którym nie ma zbyt dużo mięśni, jest trochę ścięgien, nawet skóra jest cienka i bez tłuszczu. To jakie masz kości i stawy stanowi o tym, jaki masz obwód nadgarstków. Ćwiczeniami niewiele zmienisz w tym zakresie, może 1 cm w obwodzie, Ja też mam ten problem, a mimo tego że ćwiczę praktycznie pół życia to obwodu nadgarstków nie zmieniłem
Pozostaje się pocieszyć, że dzięki temu przedramiona wyglądają na większe

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST prosze o pomoc prosze o rady!!

Następny temat

Trening do sprawdzenia

WHEY premium