SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NADGARSTKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777512
mam takie pytanko jak przy cwiczeniach z duzymi ciezarami odciazyc nadgarstki bo jednak sa dosc podatne na kontuzje czytałem o paskach które sie zakłada na nadgarstki i zaczepia o sztange czy drazek w zaleznosci jakie swiczenia wykonujemy. Rzeczywiscie zdaje to egzamin czy to pic na wode? dzieki za odpowiedzi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdaje mi sie, ze nie ma sposoby na odciazenie nadgarstkow. A jezeli chodzi o paski to zdaja egzamin.Uzywa sie ich przy wiekszych ciezarach,gdy puszcza Ci chwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
tak paski skutecznie "zwiększają" siłę chwytu np. przy ciągach czu podciąganiu, ale nie zapewnią ochrony przy wyciskaniach; tu można stosować rózne usztywniacze, choć należy postepować z tym ostrożnie tylko przy największych (dużych, niebezpiecznych) obciązeniach. jeśli będziesz ich używał zawsze i wszędzie w rezultacie osłabisz sobie nadgarstki gdyż "zwolnisz" je z pracy.

pozdrawiam

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777512
a mam jeszcze prośbe jak taie paski sie profesjonalnie nazywaja i ile mniej wiecej kosztuja ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paski do sztangi :] tak to sie zwie.A kosztuja ok 24 zeta. W sklepie SFD https://sklep.sfd.pl/ kosztuja 23,50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kregoslup

Następny temat

Sylwetki i trening siłowy gimnastyków sportowych i ciężarowców

WHEY premium