SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak sprawic zeby nadgarstki byly proste

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Tak jak w temacie co zrobic zeby nadgarstki byly proste, chodzi mi dokladniej o to ze wystaje mi taka kosc i nie wiem jak cwiczyc zeby nie bylo tego widac, jakies pomysly? Jezeli taki temat juz byl to podajcie link albo po jakich slowach tego szukac, z gory dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
z tego co wiem to ułożenia kości zbytnio nie zmienisz.
Co Ci przeszkadza kość w nadgarstku?
Żeby jej nie było widać musiałbyś przytyć pewnie z 40-50kg to by zniknęła pod tkankami

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Chyba zle to opisalem albo mnie zle zrozumiales, bo ktos mi mowil o tym jak wycwiczyc w tym miejscu miesnie tylko nie pamietam jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Tzn. możesz wzmacniać nadgarstki, przedramiona ale ciężko z tą kością chyba. Może źle Cię zrozumiałem.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
A jak je mozna wzmacniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1255
Znajdz jakies zdjecie reki lub obrazek i narysuje w paincie o jaka dokladnie Ci czesc chodzi i wklej to na fomrum, ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
cwicz przedramie pod i nad chwytem powinno lekko pomoc, wyrownasz przedramie do"poziomu" kostki, sam posiadam owe kostki dosc widoczne ale jakos mnie to nie kluje w oko:P

"by byc wielkim trzeba wp*****lac i nap*****lac"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozpiske ćwiczeń.

Następny temat

Domowy plan treningowy na masę - potrzebna pomoc

WHEY premium