SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
ten split też jest bez sensu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można by powiedzieć, że na tym poziomie split na ogół jest bezsensu...
warto spróbować FBW.

Zmieniony przez - Diego87 w dniu 2011-06-17 22:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem o tym na poprzedniej stronie, ale co poradzić, że połowa forum ma uczulenie na FBW chociaż nigdy go nie robili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
Nie no jasne, taki split stosuje dużo osób ale według Ciebie to jest bez sensu. Pomijając fakt że układał mi go Ryszard Wszoła.

Jeśli pomogłem, daj SOGa;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie porównuj się z ludźmi, którzy mają lata doświadczenia, to nie jest plan dla początkujących.

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 Przeczytaj dokładnie "Mit Czwarty".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
Absolutnie się nie porównuje. Stwierdzam fakty. Opieram się na rzeczach, które podpowiedział mi doświadczony zawodnik. Mówisz że jestem uczulony na FBW. Trenowałem tak przez pół roku i nie narzekałem, ale ponieważ b.mocno zależało mi na nogach i trenowałem do siatkówki zacząłem split. Kolega w tym temacie prosił o ocene splitu, a Ty doradzasz my FBW. On już wybrał rodzaj treningu, a chciał dowiedzieć się jak go ułożyć. I mu to powiedziałem.

Jeśli pomogłem, daj SOGa;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybrał NIEWŁAŚCIWY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybrał NIEWŁAŚCIWY rodzaj treningu, widzę, że dalej nie zapoznałeś się z artykułem _Knife_ , najpierw poczytaj, później dyskutuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
Kim jest _Knife_ wgl.? Zapoznalem się z tym artykułem i dalej uważam swoje. Gdybym napisał długi poważnie wyglądający artykuł o diecie i napisałbym w nim że trzeba jeść dużo tłuszczu, mało białka, słodycze itp. to też byś w to wierzył? Pisać można różne rzeczy."Pisać każdy może...ale niektórzy nie powinni... " to twój podpis.. W tym artykule było też że w młodym wieku można robić martwy ciąg. Powiedz to jakiemukolwiek lekarzowi sportowemu:D Czemu niewłaściwy rodzaj treningu? Bo ty nim nie ćwiczysz? Daj gościu spokój.. Chciał ocene splitu, a nie jaki rodzaj treningu ma wybrać.. Wybrał tak jak chciał. I wcale nie jest to zły wybór. Na SFD jest nawet o tym wywiad. Trening dzielony jest dobry, jeśli się go dobrze ułoży. Ktoś kto go źle ułożył mówi że jest zły, bo mu nie przynosi efektów. Trenowałeś kiedyś DOBRZE ułożonym splitem wgl.? Bo widze że kierujesz się tym co jest napisane w tym artykule.. Ostatnio czytałem książkę Arnolda "Edukacja Kulturysty" i nawet on trenował splitem, chociaż mu to odradzany. KWESTIE INDYWIDUALNE-JAK KTO WOLI. I nie wmówisz mi że jest inaczej.
1

Jeśli pomogłem, daj SOGa;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Knife_ każdy swój art opiera na badaniach naukowych i własnych doświadczeniach a Ty w dalszym ciągu nie masz pojęcia o czym piszesz, więc nie zaśmiecaj forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu + dieta

Następny temat

Prosze o rozpiske na moim sprzecie

forma lato