SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Moim zdaniem powinieneś dalej jechać FBW nie potrzebujesz SPLITA i to jeszcze z partią 1x w tyodniu !
Przemyśl to ...

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Miałem kiedyś split i widziałem efekty i to dość duże, bardzo dobrze czułem się ćwicząc każdą partie w tygodniu osobno i czułem mięśnie gdy kończyłem trening, ale z pewnych powodów straciłem sprzęt i zamiłowanie do ćwiczenia zniknęło :/. Ostatnio zakupiłem sobie nowy i jak się już pewnie domyślasz chciałbym wrócić do splitu. FBW ćwiczyłem ale jak dla mnie to jest bezsens. 1 partia 3x w tygodniu, to jest okej, ale w tym jest tylko 1 ćwiczenie... i jak kończe trening to wogóle nie jestem zmęczony:/... więc sorry jak ja mam ćwiczyć FBW i niewidzieć efektów oraz tracić czas, wole sobie split zrobić i czuć 2 dnia jak mięśnie jeszcze rosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FBW nie taki zły :P Ja nim ćwicze od 5 tyg na redukcji i mimo, że zrzuciłem 3kg to obwody poszły do góry. A zmęczony też jakoś mega nie jestem, a mięśnie bolą sporadycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Właśnie ja nie miałem wogóle rezulatatów i stwierdziłem, że wraca mdo splitu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie zrozumiales. nie chodzi mi o to by nie zmieniac treningu-bo wszystko kiedys sie nudzi, chodzi o to ze jak bedziesz wykonywal wszystko zgodnie z zalozeniami i nie nie opierdzielal to efekty powinny byc zawsze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Na wszystkim są rezultaty, miałeś dietę jakąś, czy wcinałeś chipsy i hot-doi ?
W wieku 14 lat umiesz stwierdzić, że FBW to to jest bezsens ?
wow

btw: Jakim sposobem czujesz, że mięśnie Ci 2 dni rosną ?
A kolejne 5 dni co robią ?
Z teo co mówisz wychodziło by, że tracisz 5 dni w tyodniu.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Chodziło mi, że drugiego dnia czuje mięśnie jeszcze po ćwiczeniu, nie wiem jak to opisać, to nie jest ból, wręcz przeciwnie - jest to przyjemne. Na FBW miałem chyba zły plan i robiłem to na odpieprz się. Acha , jakie macie zastrzeźenia żebym robił Splitt?? A dieta YANKESStm była, nie obżerałem się do bólu, ale jadłem codziennie kilka dań, w tym 250 twarogu półtłustego z śmietaną i cukrem. Myśle że taki twaróg dostarcza dużo białka. A żeby nie zaniedbać węgli, jadłem codziennie szprot w sosie pomidorowym z chlebem - to taki mini opis tego co jadłem.

Zmieniony przez - Gimbusin w dniu 2013-01-01 01:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Jak dla mnie powinieneś jechać FBW bo sam mówisz, że plan był zyebany
Na dupnym splicie też efektów nie bd miał, nie ma cudów, nie ma nic na odpieprz, chcesz coś osiągnąć musisz w to wkładać serce i chęci, to podstawa

Pozdro

Zmieniony przez - YANKESStm w dniu 2013-01-01 03:18:29

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 988
Mógłbyś wrzucić link do tematu jak ułożyć FBW ?? Bo szukam i nie moge znaleść :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego

Następny temat

zająć sie jeszcze redukcja?? czy juz budową masy?? prosze o pomoc

WHEY premium