SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkujących..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
witam! mam wiele pytan i prosb i prosze o wyrozumialosc bo jestem nowy na tym forum.. niestety w wyszukiwarce nie znalazlem tematu ktory by mi pomogl wiec zalozylem nowy.
A wiec na silownie chodze gdzies juz od 1,5-2 miesięcy we Wtorki, Piątki i Soboty.Mam 16 lat jestem chudy (59 kg) i mam 179 cm wzrostu.. mam prosbe czy moglby mi ktos ulozyc dobry plan na mase czy tam silowy?(bo nie wiem czy najpierw silowy czy na mase) chcialbym głównie rozbudowac barki, klatke, bicepsy i nogi :P czyli prawie wszystko.. ze sprzetem nie ma problemu bo wszystko jest..dlatego zalezy mi na dobrym planie dla początkujacego bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach a chcialbym lepiej wygladac.. jeśli chcecie wiedziec cos wiecej to piszcie.Z gory dziekuje za odpowiedzi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882


musiałem

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
no rzeczywiscie jestem gruby :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
mam tyle samo wzrostu , ale waze 65 kg ;] ale juz nie czuje sie taki chudy od kiedy zaczolem cwiczyc. z wagi 60 kg nabralem az 65 w pol roku a przed wakacjami mialem 55 ;] i fajnie bo wszystkie widoczne kosci zostaly zakryte , ogolnie to tylko cwiczyc i cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
no wlasnie chce duzo cwiczyc ale jaki plan treningowy bedzie najskuteczniejszy na mase czy na sile :P bo nie wiem heh..ale dzieki za wypowiedz..ale pasowaloby przybrac na wadze.. jest jakis jeszcze sposob oprocz dobrej diety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
to jak pomoze ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Poczytaj kilka podwieszonych postów w tym dziale, spróbuj sam ułożyć plan i wrzuć na forum doi ewentualnej weryfikacji. Bez własnej inicjatywy nikt tu Ci nie pomorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
ACT na początek, puźniej możesz HST bo na wielu to działa, a później split i gitara, wyszukiwarka prawde ci powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2011
ok wielkie dzieki.. biore sie za układanie planu( co to jest to HST???

Zmieniony przez - otti w dniu 2007-01-12 18:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Ja na sam początek proponowałbym ACT co to jest wyszukiwarka nie gryzie. Powiem że ten trening buduje solidne fundamenty pod dalsze lata związane z kulturystyką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy!!!!

Następny temat

Trening & dieta dla 17 latka

WHEY premium