SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening czas zacząć!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Galaretki :] Codziennie czy co jakiś czas?

FBW będzie dobrym treningiem na masę? Poczytałem i powiem fajnie to wygląda.

No to tak kreatyna, dekstoza, aminokwasy bcaa i dietka To wystarczy? Czy jeszcze coś by się przydało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dekstoza...nie jestem jej zwolennikiem. Lepiej by bylo jak bys mial Max Carba i bral go tylko po treningu,ale jak juz zakupiles Dextro,to dawaj tylko i wylacznie po treningu do porcji kreatyny.

Jezeli masz diete z wystarczajaca iloscia bialka podczas dnia,zarzucil bym na noc jakies dobre wolnowchlanialne bialko(Nitroprogen lub Casein 100)


Co do FBW,sam robie teraz redukcje na fbw,w pasie spada i nawet troszke masy poszlo.
Na masie napewno nie raz bede robil jeszcze FBW. Na mase rownie dobrzy jest Split jak i HST. Ale narazie zostan przy FBW potem mozesz kombinowac.

Co do galaretek,wiadomo niektore maja sporo cukru.Staraj sie wybierac takie co maja niezbyt duzo cukru.Mozesz rowniez np jesc galaretki z kurczaka z zelatyny.

Piersi z kurczaka+warzywa+zelatyna ...duzo takich opcji masz poczytaj o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Bulek1991 a po co mu białko kazeinowe? (tylko mi nie pisz, ze to jest wolnowchlanialne blablabla bo to wiem)
ale szkoda kasy na to, lepiej na diete wydac
i twaróg zjeść na noc
100 razy lepiej będzie
szkoda kasy
używaj tylko WPC
nie baw się w hydroizolaty, kazeinowe itp.
nie ma sensu na tym poziomie (ale jak ktos ma kase i na diete i na rozne białka to jak najbardziej ok)
na noc mozesz pic WPC i do tego oliwe i juz sie dluzej bedzie wchlaniać

kreatyna Ci jeszcze nie potrzebna, duzo zrobisz bez niej
skup się na
1. jedzeniu
2. treningu
3. odpoczynku
i pójdzie Ci świetnie

kup sobie białko (WPC), do tego gainera jak masz braki w diecie (chociaz jestem zwolennikiem dopięcia diety)
witaminy, omega 3, ZMA na lepszy sen- czyli lepsza regeneracje
i na prawdę więcej nie potrzebujesz
możesz jeszcze kofeine w tabletkach jak chcesz mieć większą chęć do treningów, albo kawe wypić po prostu


trening FBW jak najbardziej
same zlozone cwiczenia

rozpisze Ci

A
Przysiady 4s
Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3s
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s
Push Press 2/3s
Wyciskanie wąsko leżąc 2s
Uginanie ze sztangą stojąc 2s

B
Martwy Ciąg 4s
Pompki na poręczach w wersji na klatke piersiową 3s
Wiosłowanie sztangą podchwytem 3s
Wyciskanie hantli siedząc na barki 2/3s
Wyciskanie francuskie leżąc na skosie ujemnym 2s
Uginanie młotkowe 2s


Do tego łydki,kaptury,brzuch,przedramiona na koniec treningu, jezeli chcesz


Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-02-20 15:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hilde dlatego napisalem ze jak ma kase moze kupic zalezy wszystko od zasobu portfela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Nie no portfela nie chcę przeciążać. Co do dekstrozy to jeszcze nie kupiłem produktów na razie czekam na opinie, jeśli ten max carb lepszy to ok, coś słyszałem jeszcze o vitargo jakimś też niby dobre. Jeżeli macie zastrzeżenie co do supli to też mówcie jeszcze nie kupione a do wznowienia treningów z 2 miesiące może mniej zobaczymy jak się nadgarstki będą regenerować. Więc jeśli zamiast kreatyny czy czegoś tam polecicie co innego to zastanowię się nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne mozesz dac dopiero jak pojdzie Ci dobrze z dieta . Max Carb lepszy od dextrozy,co do Vitargo,zupelnie inna kategoria. Cena Vitargo? ohohoh,duza. Wiec narazie sobie odpusc. MaxCarb po treningu Ci wystarczy. Co do innych supli,mozesz dac gainera(jednak nie musisz) bialko na noc tez mozesz dac,jednak mozesz to zastapic twarogiem tak jak pisal Hilde. Masz duuuuzo mozliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
A te aminokwasy bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz kupic,jednak nie musisz. Ja na masie np aminkow nie szamie.Wedlug mnie sa one zbedne poniewaz,kiedy mamy diete na mase wiadomo ze nie ma zadnych deficytow kalorycznych,i w diecie dostarczamy dosyc aminow. Bylo nawet kilka postow na temat BCAA podczas masy,i b.duzo ludzi myslalo tak jak ja. Wiec wybieraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Rozumiem, czyli sobie odpuszczę te bcaa i dieta teraz po poprawieniu coś takiego:
1.4 jajka + 100g płatków owsianych + garść rodzynek
2.ryż 75g +Twarożek półtłusty 100g + banan 2 szt. + rodzynki garstka.
3.Ryż 100g + pierś z kurczaka 100g + surówka.
4[przed treningiem] makaron 100g + pierś z kurczaka 100g + surówka
5[po treningu]max carb 60g [odrazu po], ryż 125g + pierś z kurczaka 150g + surówka
[30 minut po]
6.[na noc] Twarożek 100g + banan szt. + rodzynki + jajko[o ile nie będzie po tym rewolucji]

Trening około 19.00 nie wiem czy nie za późno? Może lepiej trochę wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na noc zadnych bananow ani rodzynek,daj sam twarog +30g orzechow wloskich. Trening daj na 18 gdzies.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]kristek86-Wycinka na całego-REDUKCJA 2011

Następny temat

Dieta"pomocy"

WHEY premium