SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a Suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 816
Witam . Mam pewien dylemat/problem.
Chodzę na siłownie od paru tygodni ( 2 razy w tyg.) i trenuje trochę hantlami w domu . Mam dietę . Nie korzystam z żadnych suplementów . Mam dopiero 16 lat wiec trochę nie pora. Mam kolegę który ćwiczy głównie w domu . Bierze białko , ale nie ma diety .
Namawia mnie żebym też zaczął , boje się jednak że może mi to poważnie zaszkodzić albo wpłynąć na rozwój mięśni (negatywnie ).
On mówi że to nic nie szkodzi . Ja jednak poczytałem trochę o tym no i zdania były różne . tak więc moje pytanie jest takie :
Czy to branie białka teraz wpłynie negatywnie na rozwój mięśni ?
I czy będzie to miało wpływ w przyszłości?

Z góry dziękuje
Pozdrawiam Piotr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
białko jest głównym budulcem mięśni !!! i nie powinno Ci zaszkodzić wręcz przeciwnie wpłynie na budowanie mięśni. Ułóż dietę i na tym się koncentruj, na odzywki przyjdzie jeszcze czas. Nie masz dużego stażu na siłowni, także na sucho możesz jechać i bedziesz miał dobre rezultaty jesli wszystko w proporcjach bedzie zachowane. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
A w jakim celu chcesz brac to bialko? czego po nim oczekujesz?
Jesli masz diete i nie wyrabiasz z dostarczeniam bialka z pozywienia wtedy kupujesz gainera czy tam białko i uzupełniasz w ten sposob braki w diecie... Jesli chcesz zdobyć mase robisz sobie nadwyzke kaloryczna okolo 500 kcal.

Białko/gainer - żarcie w proszku.

Zmieniony przez - jarosz517 w dniu 2009-09-10 16:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Pamietaj ze bialko w nadmiarze obciaza niepotrzebnie nerki, wiec do ulozonej diety dopiero szamiesz proszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 816
No tak . Tak jak sądziłem . Mam dietę i będę się jej trzymał . Wiem że biało jest głównym budulcem mięśni ale myślałem że nie można przesadzać . Sądziłem też że branie samego białka w proszku nic nie pomaga bez diety która jest tutaj podstawą :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie chodzi tu nawet o to, ze Ci zaszkodzi; lecz może nie pomóc jesli nie bedziesz się wlaściwie odzywiał
a gdy się to uda- wlaściwe odżywianie- to z twoim stażem i potencjalem do rozwoju odzywka nie jest napewno konieczne[przyjdzie zapewne na nią czas]

myslę, ze najlepsza inwestycją będzie wiedza o odżywianiu;
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

jak i treinngu;
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html
https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html

a także o suplementach i odzywkach także;


https://www.sfd.pl/***PRZECZYTAJ_ALBO_BAN_-_CZYLI_NAJWAżNIEJSZE_TEMATY_DZIAłU***-t284368.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-09-10 17:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 816
Dzięki wielkie . W dziale odżywianie siedzę codziennie , co dzień czytam coś nowego , dowiaduje się wiele . Niestety jeszcze mało wiem :] Będę się trzymał tej diety co mam . Przytyłem w 3 tyg 0,5 kg . Jestem zadowolony z rezultatu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile waży miarka whey mass gain (hi tec)

Następny temat

Ważna sprawa mish mash!!

WHEY premium