SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w nocy a trening i suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Witam:)
Chciałem zapytać o kreatyne oraz porade odnośnie treningów.
Nie ćwiczyłem jakieś 1,5 roku (brak możliwości), teraz postanowiłem zacząć od nowa więc skąbinowałem sobie łaczeczke itp.
Wiem że wiele osób od razu będzie chciało mnie tutaj "zrugać" i napiszą żebym "poszukał w temach które już były" jednak zapytam w swym poście:) a więc:
1. Pracuje w nocy od 22 - 7 rano mając wolne dwa dni tzn wtorek i środę, i chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej rozplanować treningi jak i suplementacje? Dodam że moja praca jest dosyć ciężką pracą fizyczną. Może jakieś sugestie odnośnie organizacje snu ćwiczeń itp?

2. Po 3 miesiącach treningu chciałbym sobie coś dożucić i myślałem o kreatynie oraz HMB. Już raz miałem taki cykl i oceniam go średnio więc chciałbym też zadać pytanie odnośnie obecnych produktów na rynku- mam na myśli kreatyne? Czy sa jakieś nowe lepsze suplementy które możecie polecić?

Wzrost 178cm
Waga 77Kg
Talia 85cm

Dzięki i pozdrawiam.
Radek.

Always wear your seat belt and the proper safety equipment

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
napisze CI jak to u mnie wyglada.

Przy okazji nocek.

Jem normalnie z tym ze unikam rzeczy ciezkostrawnych i wegli o wysokim Ig, cukier odpada calkiem itd no i biale pieczywo czy nawet ryz>

Z suplementow hm tylko bialko <jesli widzisz taka potrzebe>

Sen ? wracasz idziesz spac, spisz az sie wyspisz <u mnie to do ok 1500> optem silka i organizuje tak czas zzeby przed praca sie jeszcze zdrzemnac..

opracuj diete.

HMB nie ma potrzeby stosowania - op prostu nie dziala.

kreatyna ? ok ale jak zlapiesz jakas stagnacje - wg mnie 3 nmiechy to dosc malo. Poiagniesz do ok pol roku i powinno byc git - choc stagnacja to dosc indywidualna sprawa.

JAk co pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Dla mnie chyba lepsze jak chodzę spać o 15:00 lub 16:00, przynajmniej narazie jak kończe prace o 7:00 to jestem w domu o 7:30 dlatego myślałem o treningu między 8:30 a 13:00 potem obiad i o 15:00 spanie aż do 21:30. Chciałem zmianić system tzn tak jak napisałem żeby spać zaraz po pracy ale wydaje mi się żebym dał rade nie spać w godzinach pomiędzy 1500 a 21:30 :) Hmm coś jednak muszę wykombinować:) z Nockami to jest masakra.
Pozdrawiam.

Always wear your seat belt and the proper safety equipment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Zakręciłem :)
Kończę prace o 7:00 jade do domu, jem, zajmuje się czymkolwiek a o 15:00 idę spać i wstaję dopiero dp pracy o 21:30. Chciałbym to zmienić tzn spać do 15:00 a potem już nie, lecz nie wydaje mi się to proste:) chyba nie dam rady :) (ataki spania):)

Always wear your seat belt and the proper safety equipment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
podpinam sie tutaj bo znalazlem w dziale odchudzanie jeden temat a tu widze wiekszy w podobnym ,a ze tam duzo mi nikt nie pomugl to moze tu ktos cos poradzi :

https://www.sfd.pl/Nocna_praca_a_zywienia-t334291.html

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pump tech

Następny temat

Prosba o pomoc

WHEY premium