SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ? Do oceny xD

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Chodze 5 razy w tygodniu na silke i nie piszcie mi ze 3 wystarczy bo nie cwicze codzinnie tego samego glownie to brzuch dlatego jest 5.

A wiec tak 1(raz w tygodniu) 2(dwa razy) 3(trzy razy) Czy moge tak ?

1 klatka barki plecy bieg przedramie ?
2 biceps triceps nogi ?
3 brzuch ?

Pon klatka biceps przedramie

Wto barki triceps nogi brzuch

Czw plecy biceps

Sob nogi troceps brzuch

Nie bieg brzuch ?

Czy to cos da czy zaszkodzi prosze o wypowiedzi xD

Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
W profilu chyba jest pomylka- staz 5 lat?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
2 miesiace staz ktos zle albo ja sam napisalem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
weź wstaw trening a nie rozkład, chyba, że nie wiesz co to jest. I czemu akurat tylko bic, tric i nogi chcesz robic 2 razy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Bo napisali ze nie am sensu robic klatki 2 razy po ciezkim wysilku klatka sie regeneryje od 6-7 dni wiec tydzien. A ja jak cwicze to nie robie po 2 powtorzebia w 3 seriach tylko wiecej dokladniej i zwracam uwage na technike.

A jesli wydzisz to to powinienes wywnioskowac co i jak trenowac moge.

Wiec nie widze w czym jest problem. Nie pytam sie czy mam robci laweczke pod katem 45 czy 60 stopni bo wiem co i jak tylko kiedy sie pytam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Rozklad moze byc, tylko w sobote ten triceps nieco lzej.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
ale chłopie ... na co Ty ćwiczysz ?

Podaj jakieś dane , wytyczne, założenia treningowe….ehhh czemu zawsze wszyscy zakładają ze my wszytko wiemy ...

Dla mnie chodzić na siłke to możesz 24/7 ważne co tam robisz.. i jak
.
Amadi-55 ma racje daj plan a nie rozkład … bo jak te treningi powtórzonych partii ciała są tak samo hardcorowe to Ze stażem 2 miesiące …lipa.

Jak masz jakiś odważny plan jak na pocztkujacego i się wstydzisz ze ktoś napisze ze chała i cie wyśmieje no cóż…….. tak bywa ,ale może z normalnymi ludźmi da się go przedyskutować…che che

Ale bez urazy to co napisałeś i jak to napisałeś to serio chaos….

robie po 2 powtorzebia w 3 seriach tylko wiecej dokladniej i zwracam uwage na technike.

A jesli wydzisz to to powinienes wywnioskowac co i jak trenowac moge.

a tu zeswirowałęm totalnie…

wniosku ze nogi SA raz na na początku a raz na końcu wiec może masz zmienną intensywność treningu … ale wiesz moje domysł to jedno a prawda to 2 … czkam na update…

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Jak chce zeby mu ocenic tylko rozpiske to oceniam tylko rozpiske. Nie chce pokazac calego planu to nie. To on bedzie pozniej nim cwiczyl nie ja.

jazzjohn

on napisal tak:

A ja jak cwicze to nie robie po 2 powtorzebia w 3 seriach tylko wiecej dokladniej i zwracam uwage na technike

a nie

robie po 2 powtorzebia w 3 seriach tylko wiecej dokladniej i zwracam uwage na technike.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Dżings - wkleiłem tylko część ale i tak całość jest dość nielogiczna...
Doceniam co robisz, ale zauważ ze on nawet nie stwierdził do końca czego oczekuje (Jak chce zeby mu ocenić tylko rozpiske to oceniam tylko rozpisze – no tak lecz pod jakim katem ja oceniasz ?) a pytanie brzmiało „Czy to cos da czy zaszkodzi prosze o wypowiedzi xD”.Amadi-55 zapewne słusznie sie obawia ,ze jegomość może myśleć ze częściej znaczy lepiej ... jak jesteś na forum dość długo to wiesz jakie cuda tu ludzie tworzą.

Nie chce pokazac calego planu to nie. To on bedzie pozniej nim cwiczyl nie ja.Naprawde wierze ze dobrze ludziom radzisz … ale z takim podejściem jak tutaj zawarłeś to nie wiem czy chciałby żebyś mu poradził jako amatorowi który sie jeszcze mało zna na rzeczy … tylko nie bierz tego do siebie, wydaje mi sie ze po prostu zle napisałeś to co chciałeś wyrazić… peace

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
kurde ale wstyd. Jak pisze to potem nie czytam czasami robie 3 serie po 10 pow. a nie 2 xD A plan na mase dobry nie mam pojecia co i jak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła do kwadratu

Następny temat

Zmiania treningu

WHEY premium