SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Klaty!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Witam
dawno temu odniosłem kontuzje zerwanie miesnia piersiowego i moja klatka wyglada mniej wiecej tak

http://www.pubmedcentral.nih.gov/articlerender.fcgi?artid=2267574&rendertype=figure&id=Fig1

z tym ze po latach cwiczen nieco mi sie juz zabudowal ten ubytek
Nigdy jednak nie zastanwialem sie ktore cwiczenia na klate najlepiej angazuja/rozciagaja mi to miejsce gdzie była kontuzja
Macie może jakies pomysly na cwiczenia angazujace ten rejon?

Zgory mowie ze po kontuzji juz ani sladu(nie liczac wizualnego) oraz ze nie ma dysproporcji sily i zakresu ruchu w stawie

Pozdrawiam z gory dzieki za odp!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
odświeżam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
i co nikt nie pomoze...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
witam.ja mam ten sam problem.a jak u ciebie z dzialaniem tego miesnia masz w nim mniej sily.boli czasem.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
witam,parametry silowe wrocily do normy po okolo pol roku,zakres ruchu tez,ubytek powolutku sie zapelnia i widoczny jest tylko podczas napinania klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam! No ja szczerze mowiac tego ubytku nie widze,ale najlepsze cw roc=zciagajace klate to m.in rozpietki,sciaganie linej,popmki na poreczach i w sumie przenoszenie za glowe.Hantle tez dobrze rozciagaja.Jak masz ten ubytek w gornych cz klaty polecam rozpietki itp na skosie dodatnim a jak odwrotnie na skosie ujemnym.pozdro!

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
cos tam widze na boku klatki wiec rozpietki i sciaganie linek i przenoszenie hantli za glowe rozciagnie ten rejon

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
ludzie czy robia juz przeszczepy miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
ziom jeszcze mam pytanie jak wyglada u ciebie postep sily max.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
nano: odnosnie sily to doszedlem do tego co mialem przed kontuzja,ale jakos nowych maxow nie bije gdyz mam inne priorytety niz siła

Zaczałem robic trening z dnia na szerokosc klatki ekspeymntu5 Pumy ktory atakuje zewnetrzne rejony klatki i byc moze mi sie zdaje ale chyba widze jak klatka w rejonie ubytku sie zabudowuje(wiadomo zerwanego przyczepu nie odbuduje w calosci nigdy,ale maskowanie wady jako takie jest mozliwe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
co to jest za sposob ktory opisujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps. Co do poprawy.

Następny temat

Jak rozplanować, by było ok

WHEY premium