SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Aleksandra Emelianenki i Pudziana [25.08.11]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
bulleskat - sog. uśmiałem się.

dwa lata temu, rok temu - rozumiem. ale, że jeszcze teraz są twardzi fanatycy Pudziana, wierzący w jego umiejętności???? To już zal.pl

Podobał mi się wywiad z mariuszem w którym komentuje list Najmana. Stwierdza tam bardzo dokładnie, że nie jest zawodnikiem tylko celebrytą. I bardzo fajnie, że on sam się nie oszukuje.

Wie, że robi za maskotkę. I ćwiczy po to, by zgarniając kasę obijać emerytów. I choć na razie mu nie idzie, to może w przyszłości będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Pudziana worek jest wypchany cementem jakby ktoś nie wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Nic nie ma smiesznego w skakaniu Pudziana. Robi to jakby sie nauczyl tydzien temu. Chcesz zobaczyc jak zawodowcy machaja skakankami to sobie oblukaj Mayweathera, albo chocby takiego Belforta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dokładnie JW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
No tak tak porównujmy Pudziana do Floyda
Co wy chcecie od jego skakania ? Czepiacie sie wszystkiego moze tak skacze bo lubi, poza tym za czasów strongmana były filmiki jak skakał i jestem przekonany że robi to lepiej od większości z was.

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Nigdy bym sie nie odwazyl napisac, ze wyglada jak by sie nauczyl tydzien temu, gdyby nie fakt, ze sam skacze regularnie od jakichs 9 lat...Kurcze, robi trening pokazowy, z kamerami, to moglby troche akrobacji pokazac, dla fanow, a nie pol godziny jedna i ta sama rutyna, w tym samym tempie, do zerzygania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale po co ma pokazywać jak nie umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390


Tarczowanie Pudzilli przypomina mi to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Dremor, skad wiesz, ze nie umie? bo nie chce udowadniac tego hejterom których ma głeboko? Może pokaz jak Ty skaczesz? nagraj film i wrzuc tu :) czujesz potrzebe pokazania mi tego filmu czy masz mnie w nosie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Podobałmi się wywiad z mariuszem w którym komentuje list Najmana. Stwierdza tam bardzo dokładnie, że nie jest zawodnikiem tylko celebrytą. I bardzo fajnie, że on sam się nie oszukuje.

tak dokładnie to on cytuje słowa Nastuli, który powiedział o ewentualnej walce z Pudzianem, że jest celebrytą a nie zawodnikiem.

Zmieniony przez - mighty85 w dniu 2011-08-31 12:36:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ProElite: Arlovski vs Lopez - ważenie

Następny temat

Rękawice do mma

WHEY premium