SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening AW ile ??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2665
witam mam pytanie jak dlugo sie robi A6W?chodzi mi o to ze trwa to 42 dni i co potem robimy bez zadnej przerwy znowu od poczatku?czy iles dni przerwy i znowu zaczynamy?

"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
konczysz poprostu a jesli chcesz to dalej mozesz jechac lub jakis inny plan

Co cie nie zabija . to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2665
aha dzieki kolezko:)

"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Możesz po skończeniu kontynuować trening tylko że wstawieniem do swojego planu brzucha jako oddzielnej partii ćwiczonej 2x tydzień.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
ja myslę że po zakończeniu nie osoągne niestety oczekiwanych efektów, a więc będe dalej robił tzn. skończe 42 dzień i jade potem 4 dni z 26 powtózeniami i tak aż będę miałtaki brzuch jak będe chciał, a potem to normalnie codziennie po 50 brzuszków dla utrzymania formy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Ja był bym za tym by A6W zostawić na koniec jak naprawdę nasz brzuch będzie już dobrze wytrenowany. Na start propopnuje ułożyć plan 3x w tygodniu 2 ćwiczenia poćwiczyć tak troszkę czasu potem dorzucić obciążenie zmieniać ćwiczenia. Takie plany naprawdę przyniosą porządne efekty. I co ważne brzuch ma się kiedy zregenerować/odbudować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać, HST czy FBW przy takich piorytetach

Następny temat

Rozciaganie mięsni - po co to komu ?

WHEY premium