SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
może ma ktoś jakies gotowe masówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
https://www.sfd.pl/temat195698/  prosze bardzo wybierz sobie teraz inną masówke

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-07-12 23:50:03

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
Takie informacje o bicepsie mam z prasy kulturystycznej.Zreszta czy kiedykolwiek miales zakwasy bicepsa?bo ja jeszcze nie?!

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
a jeszcze jedno,bica codziennie uzywasz,nawet na nieswiadomce.ciagle cos robisz reka;) i go uzywasz.

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6737
Dla mnie kozak

-= NaJlEpSzĄ ObRoNą JeSt AtAk =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
tak, zakwasy mam zawsze na pierwszych treningach nowego planu. W takim razie mozna stwierdzic ze nie tylko bicka a wszystkie miesnie pracują nieswiadomie w ciągu dnia. No i w sumie to logiczne. Poza tym zakwasy wcale nie muszą swiadczyc o tym ze trening był udany

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
zakwasy na pczatkach nowego planu-spoko,ale czy bic Cie wtedy piecze?
do takiego wniosku mozesz dojsc,ze wszystkie miesnie pracuja,ale jest on o tyle bledny ze bic pracuje najwiecej!

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
a kto powiedzial ze zakwasy swiadcza o udanym treningu?bo chyba ani Ty ani ja!

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
To jakie miesnie pracują najwiecej w ciągu dnia zalezy - przyznasz chyba- od trybu życia. Bo np. u mnie to zdecydowanie nogi

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Dobra, ja to lece spać. Jutro dokonczymy a moze w miedzy czasie wypowie sie ktos inny na ten temat
Pa :*

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba

Następny temat

Czy jest sens??? (aeroby)

WHEY premium