SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
To jak co mi teraz proponujecie ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
czempijan, bic nie powinno sie pod zadnym pozorem ćwiczyc codziennie
Jedyna partia jaką mozna ćwiczyc codziennie to brzuch, ale na masie ten sposób nie jest polecany. Poza tym skąd masz takie info ze bic to najszybciej regenrujący sie miesien?

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Hehe, plan dobry ale nie ciebie trzeba pochwalic za niego tylko autora, bo rozumiem ze nie ty go układałes?

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
nom przeciesz napisałem wyżej ze to plan tomota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
A, sorki nie doczytałem

Poza tym nie trzeba tu nic proponować. Jak dla mnie to trening wzorcowy

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Hmmm.,...ale mi się wydaje ze powinienem plan zmienić bo chyba z tego co wiem to miesnie się przyzwyczajają i trzeba plan zmienić zeby miały nowe bodzce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
ale rozumiem ze jest to twój aktualny trening? wiec po co narazie go zmieniac? Mozna go jedynie urozmaicać No Chyba ze jechałes juz nim te 6-8 tyg...

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
nom jade na nim 2 miesiące

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
To jak powie mi ktoś konkretnie jaki teraz plan używac ??:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
wiec tak, nalezy zmienic plan. Ale chyba nie oczekujesz ze my ulozymy ci nowy?

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba

Następny temat

Czy jest sens??? (aeroby)

WHEY premium