SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1656
Cześć potrzebuję treningu na 5 dni abym w szkołe na wfie mogła go wykonać
Waga 54 wzrost 167
Chcę zacząć biegąć dystansy 600 lub 1000m
Wcześniej biegałam ale zrezygnowałam a teraz chce znowu zacząć. Chcę☺ osiągnąć dobre wyniki :)
Pomocy!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby biegać na takie długie dystanse poprostu musisz sobie wyrobić dobrą wytrzymałość.
Poprostu zacznij biegać wytrzymałościowo, najpierw 2km, później 3 itd. Staraj się przebiec określoną długość jak najszybciej. Raz na jakiś czas możesz biegnąć 1000m na maxa aby sprawdzić postępy. Po treningu nie zapomnij o rozciąganiu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem ze chcesz biegac te 600 i 1000m na czas, wiec musisz wzmocnic glownie miesnie posladkow, nog, brzucha i dolnych plecow. POgrzeb w tematach o FBW i uloz sobie plan na trening calego cialo 2x w tygodniu.

3x w tygodniu biegaj: 1 trening rob wytrzymalosciowy tj. biegnij dystans np. 8 - 10 km i wiecej - ile dasz rade, 1 trening - interwaly: sprinty po 100 - 200 m przeplatane z truchtami po 500 - 1000 m od 4 do 8x. i ostatni trening to mix. 1 i 2 czyli np. biegniesz 2 km robisz sprint 300 m i dalej biegniesz 2 km. I tak okolo 3 - 4x.

Do tego dieta odpowiednia przed i po treningu - dzial odzywianie.

Po 2 - 4 miesiacach efekty powinny byc widoczne. 2 dni w tygodniu daj sobie calkowitego luzu.

Jak ulozysz plany wrzuc do oceny.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia + bjj

Następny temat

Czy to możliwe??

WHEY premium