SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Nitrobolon Energizer

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62215

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralem i ladnie pompuje. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
czuc dobre pobudzenie przed treningiem .
Moj cykl skladal sie z Hp a nastepnie po skonczeniu puchy przejscie na nitrobolon i musze przyznac ze wieksze pobudzenie mam po nitro jak po hp .Ogolnie dobry produkt.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7588
Jak dla mnie lipa,fakt że brałem trochę tych rzeczy.Teraz biorę energizer razem z mono hi teca.Pobudzenie zerowe i do tego słaba pompa.Dla porównania wczoraj wziąłem porcję Nox doriana,poklepał nieziemsko.Pobudzenie,chęć do treningu czy pompa niesamowita!!Ogólnie dla doświadczonych polecam coś lepszego np.dorian:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 737
Stosowałem ten suplement jako mój pierwszy stack kreatynowy i byłem bardzo zadowolony.
Zwiększona chęć do treningu, a o pompie to już nie wspomnę. Czasami ciężko było dokończyć powtórzenia, bo mięśnie były tak spompowane, że miało je rozerwać ;)
Polecam gorąco

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Bardzo polecam 4cm biceps nie wspomne o reszcie na wyciskaniu około 12kg,smak rozpuszczalnośc wszystko okej.pompa super czasami jakby miało rozerwac mięsień,brałem to przed i po treningu + creatine monohydrate mega caps 1250 rano nadczczo 4 kaps. + dekstroza + białko wpc 80 + dieta efekty naprawde przyzwoite doszedłem na tym do 42cm na łapie,zamierzam zrobic sobie kolejny cykl,dorzucając jeszcze animal paka,spojrzcie na skład nitrobolonu energized mowi on sam za siebie dobry transporter ,do tego jakieś aminokwasy białko i bedziecie zadowoleni.. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Zdecydowanie nitrobolon niz horse power brałem to i to juz nie to samo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja brałem nitrobolon duży i potem mały czyli dwie puchy pobudzenie było pompa też nie najgorsza ale po cyklu mi spało ciut w łapce i waga, na cyklu zrobiłem 2kg ale z czasem stracilem 1 kilogram :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
A więc tak miałem cylk na nitro energizer poszło ładnie,potem zrobiłem na hp... ani razu takiej pompy jak na nitro,teraz jestem znowu na nitro i wszystko się potwierdza jak dla mnie najlepszy stack pompujący na rynku.POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12614
czy czuliscie pobudzenie po pierwszej porcji ?

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
si, od pierwszej bedzie wykazywal dzialanie doraźne, jak każdy przedtreningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - AAKG HardCore

Następny temat

Trec - Digest Plus

WHEY premium