SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Nitrobolon Energizer

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62219

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Pompa średnia, pobudzenie słabe... Brałem go przed treningiem i bardzo się zawiodłem, dużo osób chwaliło ten stack za mega pobudzenie, a ja prawie nic po nim nie czułem. Kasa wyrzucona w błoto. Znacznie lepiej mi się ćwiczyło po horse powerze i filiżance mocnej kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147
Jestem w 2 tygodniu cyklu pozostało mi jeszcze 6 tygodni na razie mogę powiedzieć że smak to jakaś tragedia nie mam pojęcia jak jeszcze przez 6 tygodni mam to pić. Pompa cieniutka nie czuje zbytniej różnicy czy to na NE czy na sucho. Biorę razem z cm3 i jedyne z czego jestem zadowolony to z masy jest już +2,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1214
dobry smak, pobudzenie i pompa, polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
jak dla mnie ok
pompa fajna pobudzenie też ,szybko powracają siły na treningu,smak średni

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 434
Dobra pompa, smak. Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smak - miodzio
cena/jakość spoko

pompa i wytrzymalosc ok produkt ogolnie godny polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331
Smak może być :) oranżadka taka... w porównaniu do shock therapy czy Deca stack to miodzio. Pompa sredniawa, dokupuję do tego AAKG. Pobudzenie jest ok. Dzis zarzucilem podwojna porcje i w koncu byla pompka. AAKG powinno rowziazac problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Miły suplemencik,pompa,wytrzymałosć siła,chęci do trenigu.Poztywny przy bieganiu,bcaa w skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
juz dawno nie bralem zadnych srodkow tego typu i z ciekawosci chcialem sprobowac tego produktu. zaznaczam, ze bralem juz niemal wszystkie boostery i energizery glownie film zagranicznych. dobra odczucia : pompa ? jaka pompa ? pobudzenie ? chce mi sie spac po tym srodku. smak - katastrofa. stary smierdzacy dorian byl smaczniejszy. zawiedziony :)

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22273
Pieniądze wywalone w błoto, nie czuć działania... ;/

MIkusi^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - AAKG HardCore

Następny temat

Trec - Digest Plus

WHEY premium