SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawienie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to co byś zapodał pomogło Ci coś?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadłęm chyba z 10 paczek różnych probiotyków, Lakcid, Lacidofil, Trilac i .... NIC, jestem skazany na gazy

W szkole to czasem nie mogę już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nawet nie mów ja cały czas tak nie mam ale jak czasem przyjdzie "zły" wieczór to musze jakiegoś spróbować napiszę czy działa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
wszystko wiem.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Spoko art. Oby jak najwięcej rzeczowych, podstawowych informacji, zamiast sensatów, którzy twierdzą, że picie wody, albo oddychanie zagraża naszemu życiu.

Sog nie wejdzie już...

Pozdrawiam!

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Mi rowniez sie podoba.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Trochę krótko, ale treściwie
Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle, że My koniu to i troszkę więcej mamy w naszych książkach od biologii

Macieju o to chodzi by było krótko, w przyszłości mam zamiar szerzej rozpisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Sog.

A może te gazy są spowodowane tym że łączy sie białka z węglowodanami. Węglowodany nie są trawione w żołądku więc przesuwają sie dalej razem z niestrawionym do końca białkiem (przepychają je) które powinno sie strawić w żołądku jednak jedząc to i to razem nie daje sie szans na to. Następnie niestrawione białko przelatuje przez te jelita będąc dobrą pożywką dla bakterii. Taka jest moja teoria, co o niej sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Ja osobiscie nie mam takich problemów, ale mysle, ze mozesz miec troche racji

Któż to wie, od tego sie jeszcze świat nie zawalił i nie zawali

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i popraw

Następny temat

Minimalizacja czynników ryzyka osoby trenującej

WHEY premium