SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik na odbloku a poziom testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
ja mialem to samo .. ale po 2-3 tygodniach samo zeszlo .. moze jeden dwa syfy wyskocza na plecach

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zawsze chcialem walic siarka

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2877
Biore na odblok clomid i dalej ciągne tamox 10 mg, "cykl" był z mety solo (to mój 3 cykl, wczesniej było epi i też meta, brałem jeszcze przez pare dni m drola ale wkoncu zrezygnowałem. na następny już polece coś iniekcyjnego). troche mnie zmartwiliście bo coś libido strasznie niskie, wcześniej po mecie tak nie miałem- praktycznie zerowe i chciałem się podbudować że może już sie odblokowuje . Nie wiem czemu po mecie tak mnie zablokowało, może to nie była meta..

Zmieniony przez - dyko25 w dniu 2012-03-30 12:45:00

Zmieniony przez - dyko25 w dniu 2012-03-30 12:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 980
Meta silnie aromatyzuje, a ty widać masz tendencje do wysokiego poziomu estro. Kup jakiś AI, dorzuć DAA i 200mg vit b6. Obserwuj samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2877
ok, dzięki za pomoc. tendencje rzeczywiście mam bo zawsze troche tłuszczu mi sie odkładało w damskich miejscach i lekkie gino trzyma mnie od dojrzewania :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Jak ma tendencję do wysokiego estro to DAA raczej nie będzie dobrym wyborem. Strasznie podbija estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2877
To już nie wiem, to w końcu co mam wziąć? ;d
Dodam że trądzik jeszcze jakieś 3 lata temu miałem masakryczny, całą morda wysypana, jakieś torbiele się robiły i w ogóle tragedia, sam na swój ryj nie mogłem patrzeć . potem jakoś w miarę zniknął, okazyjnie jakiś pryszcz wyskoczył, ale twarz w miarę normalna, na plecach cały czas troche tych syfów mi się robi. Ale trądzik szczerze mówiąc tak bardzo mnie nie obchodzi bo w porównaniu do tego co było kiedyś to i tak jest dobrze, bardziej martwi mnie to libido. Dałoby to coś jak bym dołożył więcej tamoxifenu?


Zmieniony przez - dyko25 w dniu 2012-03-30 18:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2877
odświeżam, wie ktoś może czy pomoże coś jak dorzuce tamoxifenu, mam go cały zapas więc może się przyda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
zrob sobie badania na prolaktyne i estradiol to bedzie wiadomo czy mozesz brac daa, czy zbijac prolaktyne czy co.

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 980
AI - czyli inhibitor aramatazy załatwi problem estro. A DAA zwiększy poziom teścia. B6 obniży prolaktyne, bo na DAA estro i PRL także idą do góry.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix Atomica ?

Następny temat

sterydy a łysienie

WHEY premium