SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix Atomica ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
dobra ta susta 300 atomic labs ? koncze wlasnie enana innej firmy i chce przejsc na ta suste
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No powiem Ci, że nie rozpi....dala systemu, ale działać, działa. Jak już ją będziesz stosował, to nastaw się na stężenie 150-200. Chociaż może wyszła jakaś nowsza seria, bo ja Ci piszę o temacie, który latał po rewirach jakoś listopad, grudzień, styczeń....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
o nieee pewne ze az tak zanizone ? jaka serie miales ?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Teraz jestem w robocie, to Ci nie powiem. Sprawdzę, czy nie wyrzuciłem jeszcze fiolki, to Ci napiszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1822
Zalezy jaki towar.. ja biłem 1200 mg na week i nie odczulem NIC nawet ryj nie popuchł ..

=)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atomic cos podupadl wes se lepij suste pmp ladnei kosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
zawiedziesz się na tej suscie, temat był juz poruszany w dziale Doping-zdjęcia
https://www.sfd.pl/SUSTANON_300_atomic-t779767.html
wystarczy tylko użyć wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
moze uda mi sie wymienic ja na cos innego :( jakis pech pierw po enanie scantel pharmy noge i dupe urywalo a teraz niedzialajaca susta atoma dilowi juz nie wierze bo i scantel mial byc taki dobry nie wiem czy ma inne firmy PMP nie chce, poczytam ten temat ktory podales w linku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
najgorsza susat jaką brałem w życiu. ładowałem ze 3 miechy temu. Gdyby nie to, ze te 10 ml susty zmieszalem w jednym sloiku z resztka bałkana (3ml enana i 2 ml susty), który kopał rewelacyjnie to byłaby totalna lipa. NIE POLECAM. Chociaz kiedys podobno była dobra. porównania nie mam do wczesniejszych wyspustówvbo 1 raz sie zdecydowalem na atoma i sie zawiodlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukszyn

Następny temat

Trądzik na odbloku a poziom testosteronu

WHEY premium