SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek z atomica

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252
siema..przeszukujac na sfd czegos na temat bolbenon-u z atomic labs natknełem sie tylko na jeden artykuł ale niestesty z 2008r,wtedy wszyscy pisali ze dobry zeby brac nie wnikac.. a jak jest na dzien dzisiejdz zmienił osie cos ?

planuje wbijac.
1-8 -200 mg - boldenone e7d
na odblok cloomid 24 tabsy i pod reką nolva

poszukujac dalej zatknełes sie na takie cos..http://www.sfd.pl/boldenon__NIE_dziękuje-t498463.html

czy to tez ma sie do atomowego boldka .. bo juz teraz sam nie wiem . .

Waga: 79 kg

Wzrost: 175cm

Obwód klatki: 104cm

Obwód ramienia: 39cm

Obwód talii: 81cm

Obwód uda: 59cm

Obwód łydki: 40cm

Staż na siłowni: + - 35

Ilość spożywanego białka: 2g/kg mc

Ilość spożywanych węglowodanów: 4g/kg mc

Ilość spożywanych tłuszczów: niewielka

Opis przebytych cykli sterydowych: deka ,prolo 1-8 rozsadne dawki
wino oral, prop 1-8 -//-

Trening: pn,śr,pt

Cel cyklu: sucha masa miesniowa o dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 1 miesiac

Poziom BF%: ponizej 14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): raczej endo

Stan zdrowia: dbd

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): wystarczy

Martwy ciąg (MAX): nie robie

Przysiad (MAX): wystarczy

RV

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24420 Napisanych postów 257588 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1325517
ja tam go biłem i byłem zadowolony,cykl na samym boldzie będzie?i 8 tyg to tooche za krótko,jak na boldka.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252
za krutko mówisz.. a ile bys preferował ? 10-12

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no własnie ty byiłes i bło dobrze ale ile czasu temu biłes ? niech ktos sie wypowie co bił to na czasie.

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no cykl na samym boldzie. dlatego chciałem 8 tygli walic bo wyszło by akurat dwa flakony po 10ml a jak bede miał dłuzej to juz 3 flakony itak itak msuze kupic wiedz wypadało by wykożystac wszystko ,a 3 flakony to wychodzi 15 tygodni:P przeraziło nmie to troche

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czy moze dorzucic testa na poleprzenie libido;P jest tak to ile ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27004
edytuj posty

bold minimum minimum to 12tyg

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to niech bedzie 15 tyg ,2ml e7d akurat 3 flakony wejda. a w trakcie zobaczy czy bedize mi jakis test potrzebny czy nie. jesli tak to wezme enana tylko ile go wtedy bic ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1836 Napisanych postów 33869 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248621
1ml tygodniowo chcesz to raczej zapomnij o jakimkolwiek postepie, w maloktorym underze jest tyle mg/ml ile byc powinno wiec te twoje 1ml moze sie okazac 50mg i bedzie kupa

daj 2ml tygodniowo, 1ml pn/czw

zobaczymy jak dzial ten boldenon bo faktycznie duzo ludzi pisze ze 'dziala' ale czy tak jak boldenon powinien?

moge nawet zasponsorowac ten 3ci flakon zebys tylko bil to solo w dobrej dawce i zrobil relacje ze zdjeciami

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-06-23 14:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
e-lite.. tam sie mogłem mylnac z tym 200mh chodziło mi o 2ml juz sie poprawiłem tam wczesniej lae nie zauwarzyłes chiba;Pale mniejsza o wiekszosc.:P

CYTUJE:P zobaczymy jak dzial ten boldenon bo faktycznie duzo ludzi pisze ze 'dziala' ale czy tak jak boldenon powinien?

moge nawet zasponsorowac ten 3ci flakon zebys tylko bil to solo w dobrej dawce i zrobil relacje ze zdjeciami .. jak mam to odebrac bo nie wiem ...?rzart ironia ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1836 Napisanych postów 33869 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248621
w sumie to ci 2 flakony starcza na 10tyg po 2ml tygodniowo
bij i zdaj relacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek...

Następny temat

prop atomic - wynik badań na poziom testa

Masa