SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek z atomica

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
siema..przeszukujac na sfd czegos na temat bolbenon-u z atomic labs natknełem sie tylko na jeden artykuł ale niestesty z 2008r,wtedy wszyscy pisali ze dobry zeby brac nie wnikac.. a jak jest na dzien dzisiejdz zmienił osie cos ?

planuje wbijac.
1-8 -200 mg - boldenone e7d
na odblok cloomid 24 tabsy i pod reką nolva

poszukujac dalej zatknełes sie na takie cos..https://www.sfd.pl/boldenon__NIE_dziękuje-t498463.html

czy to tez ma sie do atomowego boldka .. bo juz teraz sam nie wiem . .

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 79 kg

Wzrost: 175cm

Obwód klatki: 104cm

Obwód ramienia: 39cm

Obwód talii: 81cm

Obwód uda: 59cm

Obwód łydki: 40cm

Staż na siłowni: + - 35

Ilość spożywanego białka: 2g/kg mc

Ilość spożywanych węglowodanów: 4g/kg mc

Ilość spożywanych tłuszczów: niewielka

Opis przebytych cykli sterydowych: deka ,prolo 1-8 rozsadne dawki
wino oral, prop 1-8 -//-


Trening: pn,śr,pt

Cel cyklu: sucha masa miesniowa o dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 1 miesiac

Poziom BF%: ponizej 14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): raczej endo

Stan zdrowia: dbd

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): wystarczy

Martwy ciąg (MAX): nie robie

Przysiad (MAX): wystarczy

RV

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rabann zaloz nowy temat bo to bedzie ciekawe.

Tylko zaloz go jak wystartujesz i dawaj prosze jakies systematyczne opisy z doznan na tym srodku

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
ja tam go biłem i byłem zadowolony,cykl na samym boldzie będzie?i 8 tyg to tooche za krótko,jak na boldka.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
za krutko mówisz.. a ile bys preferował ? 10-12

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
no własnie ty byiłes i bło dobrze ale ile czasu temu biłes ? niech ktos sie wypowie co bił to na czasie.

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
no cykl na samym boldzie. dlatego chciałem 8 tygli walic bo wyszło by akurat dwa flakony po 10ml a jak bede miał dłuzej to juz 3 flakony itak itak msuze kupic wiedz wypadało by wykożystac wszystko ,a 3 flakony to wychodzi 15 tygodni:P przeraziło nmie to troche

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
czy moze dorzucic testa na poleprzenie libido;P jest tak to ile ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27004
edytuj posty


bold minimum minimum to 12tyg

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
no to niech bedzie 15 tyg ,2ml e7d akurat 3 flakony wejda. a w trakcie zobaczy czy bedize mi jakis test potrzebny czy nie. jesli tak to wezme enana tylko ile go wtedy bic ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
1ml tygodniowo chcesz to raczej zapomnij o jakimkolwiek postepie, w maloktorym underze jest tyle mg/ml ile byc powinno wiec te twoje 1ml moze sie okazac 50mg i bedzie kupa


daj 2ml tygodniowo, 1ml pn/czw


zobaczymy jak dzial ten boldenon bo faktycznie duzo ludzi pisze ze 'dziala' ale czy tak jak boldenon powinien?

moge nawet zasponsorowac ten 3ci flakon zebys tylko bil to solo w dobrej dawce i zrobil relacje ze zdjeciami

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-06-23 14:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
e-lite.. tam sie mogłem mylnac z tym 200mh chodziło mi o 2ml juz sie poprawiłem tam wczesniej lae nie zauwarzyłes chiba;Pale mniejsza o wiekszosc.:P

CYTUJE:P zobaczymy jak dzial ten boldenon bo faktycznie duzo ludzi pisze ze 'dziala' ale czy tak jak boldenon powinien?

moge nawet zasponsorowac ten 3ci flakon zebys tylko bil to solo w dobrej dawce i zrobil relacje ze zdjeciami .. jak mam to odebrac bo nie wiem ...?rzart ironia ?

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
w sumie to ci 2 flakony starcza na 10tyg po 2ml tygodniowo
bij i zdaj relacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek...

Następny temat

prop atomic - wynik badań na poziom testa

WHEY premium