SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój Siłowy Wielokrotny z ActivLab Sport Sosnowiec 07.05.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A tak wyglądałby klasyfikacja według przerzuconych kg. Jutro postaram się wrzucić wyniki według Wilks;a. A teraz na zakończenie 3 drinka i idę spać jestem wykończony po 24 godzinach pracy.





















Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-05-08 14:20:01

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2122
Przemek gratulacje ,super wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Widzę że grzeg mysli o wygranej w WTS 1/2 CC.Myslę też że tydzień dla Piotrka wystarczy żeby nikomu nie dac szans na wygraną:)Przy takiej formie trudno będzie z nim rywalizować w WW przy CC czy 1/2CC:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
Na prawdę ładne wyniki...GRATY !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Haha dzieki wycwiel za wiare i obstawianie mnie w roli faworyta tym bardziej sie ciesE ze wygralem i Cie nie zawiodlem niestety co do wyniku uzyskanego na klatke to pomogly mi klopoty osobiste bo w przeciagu dwoch tygodni polecialem prawie 8 Kg w dol stad tez ciezar 77,5kg na sztandze i wynik tez cieszy. Nie szedlem na zaboj niestety ostatnie dwa tyg bez treningow jakos na sile nie zrobily spadkow ale mega spadek wytrzymalosc bo myslalem ze do 3boju nie dam rady taka zadyszke mialem wiec robilem bardzo wolno i stalym tempem o po uzyskanoi 101 punktow odpuscilem mimo iz zostalo mi jesCze pietnascie sekund wiec ok 8 powt by doszlo ale wiadomo za tydz mlawa i wszyscy szykuja forme wiec nie chcialem sie przemeczyc zeby jakies zakwasy nie trzymaly do sonoty bo niestety ostatnie dwa tyg bez treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A tak wyglądałaby klasyfikacja według formuły Wilks'a.










Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-05-08 14:46:24

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
no musze przyznac ze wg wilksa to juz mozna mowic o wiekszej sprawiedliwosci wynikow.....a napewno nikt juz nie moglby mowic czy zas wymyslac a to podzial na kat a to na podzial ze wzgledu na wzrost sport kazdy wybiera pod siebie wiec na do takie gadanie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Teraz to sobie można porównać miejsca według liczby powtórzeń, kilogramów i Wilks'a.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
jeszcze raz gratulacje Piotrek .najwiekszym zaskoczeniem dla mnie to twoja waga Rafał tez w dół zebyscie czasem za tydz po 50kg nie wazyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
hehe no sam wiesz ze u mnie teraz moze byc roznie...........moze nie tyle .....ale tragedia lece z waga na leb szyje............tragedia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w WL(podnoszenie ciężarów) niepełnosprawnych - Malezja 24-28.02.2016 r.

Następny temat

IV Mistrzostwa Strefy Mocy w TSK, WLK, WW - Białystok 23-24.04.2016 r.

WHEY premium