SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój Siłowy Wielokrotny z ActivLab Sport Sosnowiec 07.05.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
W Kołobrzegu był jeden wynik 44x w 55 sek. a kilka 40x w 1min.10sek.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
W wyciskaniu w teori jest chyba najlatwiej zrobic taki wynik bo przy dobrej technice mozna miec maly zakres ruchu sztangi ale z drugiej strony plecy sa silniejsze i bardziej wytrzymale ale czy szybsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
nie nie jak myslisz kolego ze sobie pomachasz tutaj na pol gwizdka to sie na zawodach rozczarujesz gregorterm juz to przypilnuje ;) pelne ruchy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Wielokrotnie startowalem u Grzesia na zawodach i wiem ze dobrze sedziuje. Chodzilo mi ze w wyciskaniu poprzez sciagniecie lopatek skracasz ruch, robienie tzw mostka tez skraca ruch a np w martwym nie masz za bardzo takich trikow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
wiem ale mostek w WW nie koniecznie pomaga gdyz wysilek jest dluzszy niz na syrzala czli maxie i moga plecy odczuc co biorac pod uwage kolejne boje moze miec znaczenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
To zalezy tez jako ktore w kolejnosci wyciskanie bedzie sie wykonywalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
to bedzie zalezec co jest Twoja najmocniejsza strona bo jesli np klatka to nie mozej jej zostawic na koniec bo powiedzmy robiac kolo 40 powt jako ostatni boj bedzie ciezko zrobic 25-30 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Masz racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
byc moze;) bo w sumie wciaz szukam optymalnej/najlepszej kolejnosci wykonywania bojow hmmm ale jedno chyba jest pewne trzeba zaczac od swojej najmocniejszej strony taka mala podpowiedz z mojej strony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Ja juz mam ustalona swoja kolejnosc ale obawiam sie ze po pierwszym boju nie bede mial juz na nic sily bo moze uda mi sie przekroczyc 40powt. Zalezy jeszcze jaki bede mial ciezar na sztandze.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w WL(podnoszenie ciężarów) niepełnosprawnych - Malezja 24-28.02.2016 r.

Następny temat

IV Mistrzostwa Strefy Mocy w TSK, WLK, WW - Białystok 23-24.04.2016 r.

WHEY premium