SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój Siłowy Wielokrotny z ActivLab Sport Sosnowiec 07.05.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Mowisz ze 100 powtorzen hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
A Ty ile Grzegorz... robiles probe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę,że przeliczanie na kilogramy też byłoby nie sprawiedliwe. Np. gość ważący 60 kg i gość ważący 120 kg. Ten pierwszy musiałby w każdym boju robić 2 razy więcej, raczej nie ma szans. Myślę, że sprawiedliwsze jak coś byłyby np. kategorie wagowe.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
robiłem próbe i lipa 79 x 90kg chociaz waga troche mniejsza nie było kiedy tu nawet nie ma takiego zmeczenia i braku tlenu tu liczy sie siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
RAFAŁ I ŁUKASZ teraz przy swojej wadze lekko zrobia 100powt. tak ze nie ma co sie szarpac trzeba jeszcze zbic wage na przyszły tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Dając szansę ważącym więcej, startujemy od najlżejszych, najpierw panie później panowie. Tylko mamy wyjątek z Rafałem, będzie dopiero o 10.20 na lotnisku w Pyszowicach, myślę że startujący nie będą mieli nic przeciwko temu , aby wystartował dopiero jak dotrze.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Zgadzam sie z Toba Grzesiek ze tu sie bedzie liczyc sila bo jednak crossfitowcy mimo wytrzymalosci nie robia wiele powtorzen ciezarem rownym masie ciala wiec yakie wypowuedzi ze to dla crosffitowcow to tylko jak ktos nie ma pojecia o wysilku najlepiej jak przy polowie masy mowili ze to cardio przy masie ciala crosffit to co oni by chcieli 200%masy ciala ale wtedy to bez sensu ile dzwignie wtedy zawodnik, najlepsi po kilkanascie powtorzen w boju no i to juz typowo silowe wiec wytrzymalosx nie ma tu juz wogole nic do rzeczy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
Grzegorz masz racje kat wagowe dobry pomysł np do 85 i plus nastepnym razem mozna pomyslec .wszystkim startujacym zycze powodzenia a TAK RAFAŁ ALBO ŁUKASZ 1 MIEJSCE. PIOTREK MUSISZ DAC z siebie wszystko I ZAŁAPAC SIE NA PODIUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
JA robiłem tylko raz próbe na 90kg i nie ma tu takiego zapotrzebowania na tlen jak w połowie tu liczy sie siła nawet te 30 sek jest łatwiej wyciskanie 1 min to raz dwa idzie tylko duzo tu nie idzie nadrobic PIOTREK NP MARCIN 100kg w martwym 40 razy mi juz to szło duzo gozej brakło siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Trzymam kciuki panowie!
Piotrek nie narzekaj i tak staniesz na pudle i pewnie na najwyższym stopniu.Masz jedno i drugie i siłę i wytrzymałość która napewno zaprocentuje:)
A tak z ciekawosci to jakich wyników się spodziewacie w wyciskaniu CC na poziomej w 1min?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w WL(podnoszenie ciężarów) niepełnosprawnych - Malezja 24-28.02.2016 r.

Następny temat

IV Mistrzostwa Strefy Mocy w TSK, WLK, WW - Białystok 23-24.04.2016 r.

WHEY premium