SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój Siłowy Wielokrotny z ActivLab Sport Sosnowiec 07.05.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, Przemek jeśli chodzi o stosunek waga ciała i ciężar to był niesamowity.
Oczywiście i Rafałowi trzeba pogratulować i Piotrkowi.
A tak ogólnie to nie ma co się spinać, to nie były mistrzostwa świata przecież.
Poprostu fajnie było spróbować własnych sił i jako waga ciężka z zawodnikami z wagi lekkiej.
Super motywacja że spróbować 100kg razy 100 powtórzeń.
Heh.
A co to sprawiedliwości to faktycznie żeby umożliwić zawodnikom z wagi ciężkiej żeby startowali i mieli szansę na jakieś podium to przelicznik wg. Wilks'a. Jest ok.
Pozdrawiam wszystkich Marian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Faktycznie, traktujemy to jako zabawę, a przy okazji bawimy się dobrze. Mamy czas na wyciągniecie wniosków. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za liczne przybycie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336271
gregorterm
Faktycznie, traktujemy to jako zabawę, a przy okazji bawimy się dobrze. Mamy czas na wyciągniecie wniosków. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za liczne przybycie.


Tylko taka forma daje bezstresowe podejście do startu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
A co to za zawody bez stresu:):)
Szkoda że taką fajną formę rywalizacji nikt nie nagrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne że mam nagrane.
Żona mnie nagrała i Rafała.
Proszę również wszystkich co mają materiały, żeby dali to do wglądu. Zawsze to miło powspominać.
I tak zrobię, że wrzucę filmy na YouTube i linka dam na forum.
Może ci co mają Facebook to może ich poinformować żeby na forum dali linki.
Ja nie mam Facebooka, więc nie wiem jak z ludźmi pogadać i poprosić o materiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko jutro zrobię wszystko i dam na forum bo już późno a rana do roboty muszę. Widziałem że większość nagrywała się wzajemnie, na pewno każdy coś ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Liczę że organizator też zadbał o uwiecznienie Waszych zmagań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Jeszcze raz wyniki według powtórzeń, tak jak było w regulaminie, następnie wpisany jest wynik w kilogramach i według Wilks'a.




gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim.
Tak jak obiecałem, to daje link z mojego podejścia.
A od Rafała też mam ale nie wiem czy mogę bez jego zgody też udostępnić



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w WL(podnoszenie ciężarów) niepełnosprawnych - Malezja 24-28.02.2016 r.

Następny temat

IV Mistrzostwa Strefy Mocy w TSK, WLK, WW - Białystok 23-24.04.2016 r.

WHEY premium