SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tosty jajeczne (B+T)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Znowu zapomniałam karteczki ale i tak się podzielę przepisem, bo mi się bardzo podoba więc może się komuś przyda.

Odkąd nie jem pszenicy i nie mogę jeść sklepowych chlebów nie mogę też jeść tostów. Staram się jednak wykorzystywać swój toster.
Ciekawa byłam, czy wyjdzie nam coś jeśli wlejemy same jajka z dodatkami (bo wiem już, że z płatkami jaglanymi wychodzą tosty). W ten oto sposób powstały:

Jajeczne tosty

Kolejna opcja mega szybkiego śniadania. Na dwa tosty potrzebujemy dwa jajka.
Mieszamy je w misce w dowolnymi dodatkami. U mnie pieczarki i papryka.
Wlewamy do tostera- taką ilość żeby nasza masa nie wypełniała formy aż po brzegi bo inaczej wypłynie.
Zapiekamy.
Stosuję "trick" jak przy robieniu gofrów. Po ok. 2 minutach otwieram na chwilę toster, żeby para wodna wyleciała i zamykam znowu.

I w ten oto sopsób mamy jajecznicę w formie tostów :P
Jak już wiem, że wychodzą to następnym razem zrobię mozarellą :D

Makro: (bez warzyw):
B: 16
F: 12
Kcal: 190





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Poproszę takiego na śniadanie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zapraszam :P

Już mam w głowie kilka opcji co można dodać. I na słodko też by było fajnie.
Dla mnie fajna opcja bo wlewam i się samo robi a ja się mogę w tym czasie szykować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Tak, tostery,gorfownice czy obustronne grille to cudowne wynalazki

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94518 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669224
super pomysł i fajnie wyglądają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263155
Spoko i na bank smaczne, połączenie jajek i dodatków po prostu musi być dobre

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Proste, a z pewnością smaczne. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Ja dałem zmielone płatki owsiane cebulkę marchewkę seler por , takie suszone :) i do tego tuńczyka z 5 jaj wyszło mi 4 ogromne tosty pyszneeee mmm


Zmieniony przez - voy666 w dniu 2016-02-04 10:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wersja z platkami też jest super :) Na dniach będę na pewno robić z mozarellą to dam znać jak wyszło i czy się fajnie ciągnęło o:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
No mega smaka mi narobilas,chyba troche jak pizza smakuja? Ale bym zjadla takiego i tone keczupu na to

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Najlepiej ketchup z majonezem :D Smakowo pomieszanie z poplątaniem ale moje kubki smakowe bardzo to lubią :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sernik z polewą czekoladową

Następny temat

kalkulator kalori sfd ?

WHEY premium