SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Nagy Aguilera- 24 Marca 2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9310

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
nie wiem co wy chcecie od adamka. ring zweryfikuje wszystko i zobaczymy czy jest szybkość i siła.

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adamek walczył z gościem nr w rankingu. Walkę przegrał. Po niej zapowiadał, że chciałby zmierzyć się z drugim Kliczką. A teraz ma walkę z kimś spoza pięćdziesiątki. Tego się czepiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
MMA

Od kiedy to rekord boksera określa jego klasę bokserską ?
To czysta głupota oceniać pięściarza po rekordzie. Walczył z absolutną czołówką, przegrywał, ale jest to solidny pięściarz. Rankingi tutaj niech Ci nic nie sugerują, bo miejsce w rankingach jest sprawą dobrego promotora. Przykład ? Paweł Kołodziej, nikogo znaczącego nie pokonał, a jest w czołówce wagi cruiser.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29440 Napisanych postów 62877 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902324
gdzie bedzie mozna zobaczyc walki polakow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
Wiecie może na jakim kanale w tv bedzie leciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1967
Transmisja zaczyna się w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport o godzinie 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Walczył z absolutną czołówką}

A ja jak MMA jestem zawiedziony przeciwnikiem, zero ryzyka, to po co mam oglądać? Prtzeciwnik na przetarcie po porażce, ale przetarcie przed czym? Powrotem to junior?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SergioMartinez
MMA

Od kiedy to rekord boksera określa jego klasę bokserską ?
Lubię oglądać walki w których szansą na zwycięstwo mają obaj zawodnicy. Tutaj prawie wszyscy stawiają na Adamka przez KO. Nikt nie głosował na jego przeciwnika ani na remis.

OBELX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rywal moim zdaniem w sam raz

srednio wymagający, ale mający walki z klasowymi zawodnikami ( Arreola, tarver, Peter )
co prawda przegrane, ale doświadczenie zdobyl

rywal na pewno leprzy niz Maddalone czy McBride

potrzebna jest taka walka, nie widze sensu od razu po porażce brac walki z mega mocnym rywalem

po wygranej Adamek ma miec walke w czerwcu, juz z kims z czołowki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Międzynarodowe seminarium Aikido & Ju-Jutsu

Następny temat

TAKO RZEKŁ RICARDO MAYORGA

WHEY premium