SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Nagy Aguilera- 24 Marca 2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9308

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja się spodziewałem że weźmie kogoś znacznie słabszego niż Nagy. Aguilera to dobry wybór i nie ma co narzekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ukrywam, że liczyłem na kogoś najdalej z trzeciej dziesiątki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nareszcie doczekamy się Tomka w ringu. Szkoda, że nie jest to ktoś lepszy, ale trzeba się zadowolić tym co się ma. Ciekawe jak zaprezentuje się Tomek. Czy utrzymał swoje atuty po takiej przerwie... Ja stawiam na TKO w 7-9 rundy

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
MMA na prawdę nie wiem czemu masz zastrzeżenia odnośnie Aguilery.
Góral nie walczył pół roku więc nie wiem czego ty się spodziewałeś.
Nagy to dobry test na powrót, on nie jest aż tak zły jak może się wydawać.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
filmik z treningu:




moim zdaniem za duzo opuszcza lewa reke,przeciwnik z dlugimi rekami to szybko wykorzysta
I dlaczego on do diabla chodzi tak czesto w lewa strony? chyba chce sie nadziewac na prawe proste rywali(praworecznych)...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
co ten dziadek zrobił z tego Adamka? żal patrzeć jak on się kolebie w tym ringu jak klocek. Wolny, ociężały, nogi jak kołki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarzynek
Góral nie walczył pół roku więc nie wiem czego ty się spodziewałeś.
Pół roku w boksie to nic nadzwyczajnego. Niektórzy wracają na ring... sam wiesz lepiej
jarzynek
Nagy to dobry test na powrót...
Adamek przegrał walkę z jednym z K2. Dostać słabego (znacznie niżej w raknkingu) zawodnika na odbudowę to powinien ktoś po co najmniej trzech porażkach z rządu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Hehe no rozumiem ,że u niektóry może budzić niedosyt dobór takiego przeciwnika ale nie psioczyłbym na to aż tak.

Adamek już kiedyś walczył z 'Gorszymi' pięściarzami np z Jalusicem czy Gomezem.
Nie tragizujmy zbytnio, najważniejsze aby w następnej walce nie doszło do wspaniałego rewanżu z Maddalone, Gołotą czy McBridem.

A tak całkowicie poważnie to liczę ,że po Aguilerze Adamek wyjdzie do kogoś z pierwszej 15stki.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarzynek
...liczę ,że po Aguilerze Adamek wyjdzie do kogoś z pierwszej 15stki.
I tu się w 100% zgadzamy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Aguilera to całkiem w porządku przeciwnik, zwłaszcza na przetarcie po laniu jakie dostał Adamek od Vitka. Sam rekord 17-6 nie znaczy dużo, to że przegrał 4 z 6 ostatnich walk też - w końcu zwykle nie przegrywał z jakimiś cieniasami, tylko z Peterem, Arreolą, Tarverem czy ostatecznie Mo Harrisem (dość nieprzewidywalny średniak, też lepszy niż mógłby wskazywać jego rekord).

Zmieniony przez - GB w dniu 2012-03-22 14:29:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Międzynarodowe seminarium Aikido & Ju-Jutsu

Następny temat

TAKO RZEKŁ RICARDO MAYORGA

WHEY premium