SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Stim - opinie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
czego rechoczesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6300
Bo piszesz głupstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
No fakt moczopedne działanie ma MEGA :)i apetyt tez zmniejsza :) tyle ze u Nas Kobiet sa jeszcze hormony, ktore wpływają na to czy sie jesc chce czy nie :)
Ogolnie ja zauwazylam ze po TFII i TStim zmnielil mi sie smak, czekolada i chec na slodkie poszlo w odstawke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
a co ma mega moczopedne dzialanie? thermo speed czy thermo stim? i jaki skladnik odpowiada za moczopedne dzialanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tyle ze u Nas Kobiet sa jeszcze hormony, ktore wpływają na to czy sie jesc chce czy nie :)

u nas mezczyzn tez sa

Ogolnie ja zauwazylam ze po TFII i TStim zmnielil mi sie smak, czekolada i chec na slodkie poszlo w odstawke :D

dodatkowy bonus :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Też mam ten efekt. W ogóle nie czuję żadnego "pociągu" do słodyczy. Co prawda znów mam, jako że jestem już po redukcji, założenie "zero słodkości" (nie licząc owoców), ale nawet nie mam na nie ochoty - wręcz przeciwnie - czuję pewną awersję do nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
no ja tez wstret...
wiem ze mezczyzni maja tez hormony :) tylko u nas hormony zmuszaja nas do jedzienia zeby przyszly dzidzius mial w czym i gdzie sie rozwijac o tym mowie, o cyklu jaki kobiety miesiac w miesiac przezywaja, ktory ma wplyw na apatyt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Marcin - zapomnieli o Tobie... Bierz codziennie - również w dni beztrenigowe, bo tłuszcz spala się cały czas.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zizka... Zarówno męski testosteron, jak też żeński estradiol - oba wzmagają apetyt. Jednakże - faktycznie - tak jak testosteron stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, tak estradiol - raczej jej gromadzenie.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARIUSZ STRZELIŃSKI W CHEŁMIE

Następny temat

Data ważności

WHEY premium