SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Stim - opinie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze latwiej bedzie o ocene wynikow jesli bedziesz wspomagal sie jednym srodkiem na raz (choc nie widze przeciwskazan aby ich nie laczyc)

TS jest zdecydowanie pelniejszym skladowo spalaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
siema
od tygodnia zrzucam resztki wagi które mi zostały, zakupiłem thermo stima i Thermo speeda extreme i narazie musze powiedzieć jest elegancko
pierwsze dni zacząłem 1 kaps TS przed śniadaniem i 1 kaps TSE przed treningiem. Czuć pobudzenie na treningu, skupienie i samopoczucie skoczyło.
TS też czuje, odbija się na owocowo , po nowym roku zwiększam dawke do 2 TS, później do 3 + 2 TSE.
Po tyg. na wadze kilogram mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
gratuluje

posmak owocowy to zapewne zasluga ketonow malinowych - wiele osob o tym wspominalo :)

Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli cykl zaczynam od 5 stycznia, to mam łykac od początku 3x Thermo Stim + 1x Thermo Speed Extreme? Czy powinno się od mniejszej dawki zacząc cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
Zacznij od mniejszych dawek lepiej, tak jak ja wyżej napisałem jest najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BC1991

jesli znasz juz swoja tolerancje i podobne spalacze nie sa dla Ciebie nowoscia to mozesz wskoczyc w okolice pelnej dawki
jesli jednak zaczynasz dopiero probowac podobne srodki - zdecydowanie powoli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu, czy po łyknięciu TS muszę zjeść jakiś pełnowartościowy posiłek? o godzinie 10 łykam TS, a o 10.30 pije białko. Może tak być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moze :D
ale nie musi - chyba ze zle reagujesz na ktorys ze skladnikow
pamietam taki watek i wlasnie spozywanie TS (lub TSE) podczas posilku likwidowalo problem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1072
Ja wlasnie mam zamiar kupic sobie Thermo Stim. Nie mam az tak duzo do zrzucenia ;) ale zawsze cos sie znajdzie. Obecnie 98 kg przy 188 cm wzrostu, ale tluszczyk minimalnie na boczkach, mimo tego chcialbym sie go pozbyc i lepiej wyrzezbic brzuch :) Wlasnie zaczalem drugi raz robic 6 weidera ;) po I razie efekty super. Dodam ze dieta jest, trening jest, aeroby jak zawsze. To jedna z moich pasji - dbanie o siebie i zdrowy tryb zycia :) Dodam ze nigdy w zyciu nie pilem kawy, nawet nie wiem jak smakuje, kolega polecal mi lipo 6 black, ale obawiam sie ze dla mnie to za mocne i wole cos lzejszego. Mysle ze zostane przy 2 tabsach przed treningiem w dt i 2 tabsach na czczo w dnt.Powinno byc ok :) Opiniami podziele sie pozniej :) Najpierw podgonie maksymalnie dieta , a za jakies 2 tyg dorzuce w/w dawke thermo slim :) Pozdro

Qbass84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ja jem aktualnie 2 blister, dawka zalecana przez producenta, jestem zadowolony, od następnego tygodnia dołożę thermo speed 2 kapsy przed treningiem + dawka termo stim'a jak w nietreningowe, spróbuje utrzymać dietkę i myślę ze te kolejne kilogramy poleca do czerwca :)

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARIUSZ STRZELIŃSKI W CHEŁMIE

Następny temat

Data ważności

WHEY premium