SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 687
Czy moge brać Thermo Speed Extreme w wieku 15lat ?
waga 89,5~90kg
wzrost 177cm

Pozdrawiam, dzieki z góry za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 687
Ok dzieki za odpowiedz ;]
Napewno cos kupie w sklepie jakies kuraki i ryże
@Guniol: Siłownie mam za darmo, bo w szkole

Zmieniony przez - Zerky w dniu 2009-05-22 07:13:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Odpusc sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
Jak z ciśnieniem?? Miałeś robione badania okresowe ??
W twoim wieku kiedy generalnie rośniesz rozwijasz się itp. to nie jest wskazane. Nie możesz poradzić sobie bez tego to i tak nie da nic bez diety
Dieta ruch i spalisz to w 2 mies serio sam zrzuciłem 14 kg w 3 mies. z 87na 73 tylko dieta i ruchem ruchem bieganie , skakanka, rower pływanie , koszykówka siatkówka itp. itd setki setki.

pozdro
( nie bierz syfu w tym wieku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Nic Ci się nie stanie, ale sensu w tym zbyt wielkiego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 687
wypowie sie ktos jeszcze?
@Kiku_
dlaczego sensu nie ma ?
na twoim blogu jak zaczynales redukcje, miales przygotowane TSE

Zmieniony przez - Zerky w dniu 2009-05-21 15:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Tylko, że ja mam idealnie zbilansowaną dietę, a to podstawa, podejrzewam że Ty jej kolego nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 687
Wiem, że to podstawa tylko ze po prostu kasy nie mam, a mama kupuje co kupuje także nie ma co ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
to pieniądze przeznaczone na TSE wykorzystaj na dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 687
i co mi to da? ze 2dni diety bo TSE (mowie o allegro) = 50zl... 2-3dni diety nic to nie da.
@aa i TSE to za pieniadze brata

Zmieniony przez - Zerky w dniu 2009-05-21 19:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
zrób to co uważasz za słuszne wg mnie zbędne tse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Jestes w takim wieku gdzie twoj organizm sie rozwija bardzo szybko i bardzo szybko mozesz schudnac jezeli bedziesz chcial, tak jak reszta kolegow pisze: troche sportu i kg beda same spadaly, ja kiedys tez pieniedzy nie mialem i dalo rade bez suplementow, nie wierze ze nie masz jajek w domu, ryzu, makaronu, warzyw, wystarczy tylko chciec, no rozumiem ze mozesz naprawde nie miec pieniedzy ale moim zdaniem powinnienes sobie odpuscic...chociaz TSE nie zaszkodi tobie bo sklada sie z nieszkodliwych skladnikow, a zamiast kasy na TSE kupil bym sobie kolejne karneciki na silownie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock+Storm+ ... mono?

Następny temat

Jak być wyższym ?

WHEY premium