SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta170cm 69kg ... co lepsze CLA czy Thermo speed extreme?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 104
witajcie chciałabym zrzucic troche tłuszczyku z ciałka ...tylko ze brak mi motywacji do cwiczen... ktora odzywka bylaby lepsza przy minimalnych ilosciach cwiczen:) ... plose o szybka odpowiedz :)

Rzeźba to podstawa=)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"bulmastif kiedys napisal ze w wakacje na 2 puszkach thermo speeda bez diety i aerobów 7 kg stracił ale to może być błędne koło "

To dziwne ja bez diety i aerobów nawet kilograma na clenie sally i efedrynie nie gubie. Magiczny ten Bulmastif, albo jakis niesamowity ten TS był



Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-07-23 21:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Dieta,areoby i do tego mozna dorzucic tsa.. bez diety nie zrzucisz tluszczu. Suplementy to nie magiczne srodki do chudniecia

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
wiecej cwicz inaczej nie ma sensu kasy wydawac
ja osobiscei tse kupilem-choc nie powininem sie w tym temacie wypowiadac bo dobrze zorjentowany nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Cla njalepiej stosować długoplanowo, jeżeli natomiast zależy Ci na szybkich efektach to lepiej nadawać się będą do tego środki które działają Beta agonistycznie lub podobnie, tak jak wszelkiego rodzaju termale lub ich modyfikacje nastawione na polski rynek(z tym że przy odpowiedniej diecie i treningu CLA daje bardziej trwałe efekty-polecam Clarinol Kaizena)

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
bulmastif kiedys napisal ze w wakacje na 2 puszkach thermo speeda bez diety i aerobów 7 kg stracił ale to może być błędne koło

aha ale on po 10 tablet walił - to jest różnica jako tako

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
podczepiam sie pod watek, bo akurat mnie dotyczy ....

zanim zaczelam cwiczyc, dokladnie mialam takie wymiary tj.:
170 cm i 69 kg

od roku cwicze kick boxing i waga podskoczyla mi do ok. 72 kg i co tu mowic - robie sie duza

cwicze 3 x w tygodniu 1,5 h

i chce zgubic tluszcz a zostawic miesnie ...

z zalecanego zestawu juz mam cwiczenia - teraz czas na diete - ta sobie uloze (duzo bialka, malo wegli) a suplementacja ?

magiczne CLA ?
L-karnityny nie moge - za bardzo podnosi mi cisnienie i wogole zle na mnie dziala ....

jakie sa Wasze sugestie ?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1205
A ja własnie skończyłem puszkę TSE: w dwa miechy zrzuciłem 7 kg jedząc dwie tabsy dziennie no ale dieta była. Za to aerobów nie za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
co to jest tse ?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
ehh ludzie zrozumcie.. ALBO MACIE NADMIAR TLUSZCZU I JECIE CO CHCECIE ALBO DRAKONSKA DIETA + MECZACE CWICZENIA - nie ma co sie oszukiwac.

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
jak L-karnityna ci podnosi cisnienie to lepiej pogadaj z lekarzm co mozesz brac bo wiekszosc supli podwyzsza temp ciala i zwieksza sie cisnienei krwi w organizmie no tak jak TSE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
sex najlepszy proste

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkowac

Następny temat

Pytanie o stack!

WHEY premium