SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testujecie jakies bostery tescia?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Teoretycznie powinna być ostra pompa i szybkie przyrosty. Nie takie jak po mecie, bo na mecie tak szybko się rośnie dzieki ostrej aromatyzacji. Mela nie aromatyzuje wiec przyrosty będą mniejsze. No i po pewnym czasie (pare tygodni?) zabranie estrogenów w organizmie wiec może być nieciekawie z libido i ogólnie z samopoczuciem. Być może temu zaradzi brane równoczesnie z melą DAA. Powinno nie dopuścić do przewania produkcji (i aromatyzacji) testosteronu.
Ale najwiekszy problem może być z sennością. Nie zapominaj że to jest główne zadanie melatoniny. 5mg to już spora dawka, śpi się po tym jak kamień. Po 30mg... Nie mam pojęcia co by się stało.
Razem z DAA i kofeiną można by zaryzykować dawki po 10mg dziennie(najlepiej dla HTPA było by brać całość z rana w jednej porcji).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Ja używam tribulus Aminostara i AAKG z Olimpu , no i robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Coś tam pewnie robi, ale głównie tylko pompe. Wpływ na poziom teścia jest żaden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
No tak , ale Arginina zawarta w AAKG jednak poprawia sprawność seksualną , sprawdź w necie.Oczywiście cudów nie można oczekiwać , bo to długofalowe , na krótko to tylko typowe " dopalacze". Ale temat ciekawy , podawajcie jakieś nowe pomysły , bo co tu dużo gadać problem istotny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Poprawiona sprawność to ten sam efekt co pompa mięsniowa. Zwiększona ilość tlenku azotu, na którego produkcje wpływa także TT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Parę dni temu zacząłem axis ht z bsn-u. Masakra kozak suplement, działanie odczuwalne dosłownie w ciągu kilku dni. Drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny. U mnie w rozpisce na bank będzie gościł regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
A jak to działa , to pełna nazwa , gdzie nabyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Ja teraz zbijam bf, więc nieco więcej testosteronu nie zaszkodzi. Jak to działa? U mnie objawia się między innymi podwyższonym libido. Nie, zebym normalnie narzekał, ale to naprawde daje porządnego kopa
Gdzie kupiłem? Ja ściągałem ze stanów, ale to robiłem jednorazowe większe zakupy. U nas na alledrogo znajdziesz też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Mnie ostatnio wciśnięto w sklepie "Irontest" firmy Iron Horse. Czy działa to nie wiem, bo zauważalnych oznak nie ma, ale za to śmierdzi jak jasna cholera. Smród jest taki, że każde otwarcie pudełeczka odczuwalne jest w całym mieszkaniu... Popicie bezpośrednio z butelki powoduje, że już nikt z tej butelki się nie napije... Tabletki są do tego "tępe" i ciężko się je przełyka - nie mam zwykle problemów z przełykaniem, ale to mi już ze dwa razy w gardle stanęło. Myślę, że jakaś "glazura" załatwiłaby obie niedogodności, ale producent niestety o tym nie pomyślał. Ogólnie to jeśli o mnie chodzi, nigdy jakoś specjalnie działania takich specyfików nie odczuwałem, oprócz "Arimatestu", ale to dziwny "suplement" jest...

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
Remy - a testowałeś kiedyś Novedexa? Pytam, bo ja po nim miałem pogorszenie libido i słyszałem, że nie tylko ja, także teraz z dystansem podchodzę do boosterów. Zwłaszcza, że nie mam się po czym odblokowywać!

ale latka lecą, więc myślałem żeby może spróbować z czymś innym i myślałem właśnie o Axisie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenujemy? Nasze plany treningowe po 40-ce

Następny temat

M pomoc w ułożeniu diety-redukcja

WHEY premium