SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testujecie jakies bostery tescia?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
bierzecie po 5gr daa?u mnie pisza ze dawka to 3gr dziennie,podobnie jak kreta hehe,
zabojady wszystko zanizaja!!!
pozdro dziadki

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Przeczytałem ten wątek ze 3 razy w różne strony i zdecydowałem się na DAA ale mam pytanie co do jakiegoś blokera estro, który chciałbym dołączyć za jakiś tydzień i tu mam zgryz bo 6-oxy w Bulandzie praktycznie niedostępny a wszystko inne z naturalnych podobno lipa... czyżby więc pozostawało zacisnąć poślady i przyjmować na klatę główkę kalafiora dziennie ? Może ktoś z Was w międzyczasie już coś przetestował ? Ja pomimo sporego stażu treningowego ogółem jestem de-bil jeżeli chodzi o suple - jak zaczynałem siłownię (gdzieś w '88) to żarło się mleko w proszku a jak ktoś miał chody w aptece to załatwiał sobie specjalne mleko w proszku do rekonwalescencji Potem stosowałem tylko jakieś gainery okazjonalnie.

Zmieniony przez - DZlK w dniu 2011-10-08 22:16:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
dziku ja brałem daa megabola i mimo że o firmie sie dobrze nie mówi ja z daa byłem zadowolony treningi na plus libido na plus więc ok . jeśli chodzi o blokery to jako bloker estro brałem vit b6 w ilości 200-300 mg w 3 porcjach popytałem na forum i tak mi dorradzili choćby panie ze względu na wiek to wystarcza zakończyłem suplementacje tydz temu i jestem zadowolony żadnych problemów z nadmiarem estro nie wiem jak po daa innych firm pozdro panie i łap soga

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
O to, to. właśnie o coś takiego mi chodziło
SOG poszedł
Nie miałeś przy takich ilościach B6 problemów z pękającymi kącikami ust ? AFAIK jest to zarówno objaw niedoboru jak i przesadzenia z wit. z grupy B.
Ja od wczoraj zażywam DAA ale Activlabu, sugerowana dawka to 4800mg/dobę i tej się trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Ja od trzech dni biore DAA z firmy Primaforce, kwasne to jak cholera, az morde krzywi. DAA biore rano z pierwszym posilkiem tak jak napisane czyli 3g na porcje, a ze zostalo mi jeszcze kilka tabsow Tribulusa, to dodatkowo zapodaje z obiadem. Do tego idzie kreta, gluta, bialko. Przed treningiem NO-XPLODE i BCAA, po treningu tez BCAA i mala porcja carbo bo zostalo w szafce z kiedys - szkoda zeby sie zmarnowalo A na noc ZMA.

Jak narazie to dzialanie DAA nie czuje, ale chyba za wczesnie, bo podobno ma kopac po 10 dnich.

i po treningu BCAA i przed

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
kurde, co producent to inne pory przyjmowania DAA podaje. Nawet sam activ lab raz podaje 1/2 porcji rano i 1/2 przed snem a znowu innym razem 1/2 rano i 1/2 przed treningiem. Potwierdzam spostrzeżenia kolegów, któży mieli kłopoty ze snem jak brali wieczorem. Niby zasypiam ale sen jakiś taki płytszy i budzę się w nocy po parę razy...
Mam pytanko, tej B6 to napewno 200mg ? Wychodzi na to, że trzeba taką apteczną na całe listki łykać albo już zupełnie zdurniałem i źle coś liczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
No wlasnie napiszcie ile tej B6 przyjmowac, mam zamiar tez wlaczyc na dniach.

Ja na noc biore ZMA i spie glebo jak zabity. ZMA zawsze tak na mnie dziala i to juz od pierwszej porcji - jedyny supel o ktorym moge powiedziec ze dziala na 100%. Jest jeszcze jedna fajna sprawa, zawsze sie wysypiam lykam ZMA.



Zmieniony przez - szelma1 w dniu 2011-10-10 13:10:12

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co mi tam.... to ja tez jade z tym 200mg b6 !!!,kujde bedzie jazda ha ha!
właśnie wale do apteki no chyba że ktos zna inne zródła ??? tego specyfiku b6 ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jestem z powrotem....
nie jest tak żle -listek ma 50 tabl. 50mg vit b6 ,4 tabsy dziennie wiec starcza na 12 dni
moge tu pisac ceny? ....5.50zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenujemy? Nasze plany treningowe po 40-ce

Następny temat

M pomoc w ułożeniu diety-redukcja

Wiecej