SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron enanthate-stale stezenie od 3 dnia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
aleks a co myslisz o kicku z susty ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
głupi pomysl bic enana c2d

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2006-03-04 14:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezsens - juz lepiej kluc propa co ten drugi dzien, po cholere dlugi estr przy tak czestym kluciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
bo polowe tanszy i pewniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
świetnie sog...

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
-Farmer- kick z susty to porazka gdyz na kicka wybieramy srodki o krotkim okresie poltrwania a okres poltrwania susty to ok 15 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
nie wiem po co w ogóle zawracacie sobię głowę takimi ******łami reprezentując poziom amatorski,wystarczą podstawowe proste cykle jak i środki a kombinowanie i inne pseudo zabiegi medykamentami mogą jedynie odbić się na zdrowiu - negatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
lukowska z kąd wziąłeś te dane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
a ja mam takie pytanie bo prop swoje stezenie bardzo szybko traci jak sie konczy cykl i wtedy szybko spada siła ktos mi ostatnio mowil ze dobrze by było bic raz na tydzien suste 250mg (albo enana byle by dluzszy estr)zeby nie było takich drastycznych spadkow wiec moze sie ktos wypowie bo aktualnie zaczynam propa ..i jestem ciekaw czy by to moglo cos polepszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
prop swoje stezenie bardzo szybko traci jak sie konczy cykl

Dlatego cykl konczymy krotkimi estrami aby lagodnie zejsc z cyklu i w odpowiednim momencie przeprowadzic PCT.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pYtanie deka

Następny temat

Pytanie z innej beczki.

WHEY premium