SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie z innej beczki.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
Mam pytanie z troszke innej beczki jak sugeruje naglowek tego postu

Czy znacie jakis srodek ekstremalnie hamujacy laknienie/apetyt?Chodzi mi o cos dla kobiety,ktora raczej stroni od aktywnosci fizycznej i to sie raczej nie zmieni.Lubi tez wp*****lac slodycze i robi to z duza konsekwencja.

Diete juz jej rozpisalem.Chodzi mi tylko jeszcze o jakis srodek,ktory maksymalnie zachamuje jej apetyt.Znacie cos takiego?Podajcie od razu przedzialy cenowe specyfikow.

Dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
siemie Lniane/Len. Daje uczucie sytości, spożywać 3 razy dziennie. Nie jest do tego kaloryczny.

pozdro.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jezeli kobieta to kofeina powinna pomoc. albo thermo speed olimpu . o mmocniejszych srodkach nie ma mowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warzywa o niskim ig mysle ze zdrowy i skuteczny sposob aby zaspokoic apetyt bez niechcianych skutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
A moze cos w stylu rozpychaczy zoladka?Obila mi sie o uszy taka nazwa (na wypadek gdyby spadla zaraz lawina krytyki).Srodki takie podobno skutecznie tlumia apetyt i uczucie glodu.Sluszeliscie o czyms takim?Czy moze ktos opowiadal mi bzdury(bardziej jestem sklonny do tej opinii).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
hmmm to sie nazywalo jakos od zboza


juz wiem, błonnik, dziala na takiej zasadzie ze pecznieje w zoladku i daje uczucue sytosci




Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-03-04 12:22:16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Niech je kukurydze bo zmniejsza łaknienie a z supli możesz jej kupić chrom organiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1016
To dzial "doping" wiec srodki moga byc "niezdrowe"

Do wakacji chce byc piekna a musi zrzucic jakies 10 kilo.Bez aktywnosci fizycznej.I nie da rady wytlumaczyc jej,ze bez tego nie jest latwo.Po prostu jedynym wyjsciem jest maksymalne ograniczenie jej laknienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez aktywności nie da rady , a głodówka tylko spowolni metabolizm i będzie jeszcze gorzej, idź do działu fitness i poczytaj posty użytkownika Tyka
oczywiscie jako dodatek moze dorzucic jakiś spalacz

Zmieniony przez - gamon w dniu 2006-03-04 12:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
niech sobie zje efedryny to schudnie i bez aktywnosci, 5zl w aptece tussipect. Tak sie wypoci itp. zreszta nie ma mowy o "nie aktywnosci" na efedrynie wtajemniczeni wiedza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
30 min temu zjadłem 4 tab, właśnie nogą zaczynam tupać siedząc przed kompem

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2006-03-04 12:36:38

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron enanthate-stale stezenie od 3 dnia

Następny temat

Pyanie!!!

Wiecej