SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
BPL-G nie każdy najwidoczniej jest tak rozwiniętym poziomie inteligencji ale jest takie przysłowie "kto pyta nie błądzi" a forum jest od zadawania pytań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1500
Sory że napisałem spam pytanie. Wiedząc że testosteron jest sterydem zadałem te pytanie ponieważ wolałem się upewnić że ludzie którzy mi tłumaczyli na siłowni o testosteronie że nie jest sterydem są w błędzie. I pozdrowienia dla twojej partnerki georgu bo naprawdę bardzo mnie ona obchodzi.

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Grow420Guide
Sory że napisałem spam pytanie. Wiedząc że testosteron jest sterydem zadałem te pytanie ponieważ wolałem się upewnić że ludzie którzy mi tłumaczyli na siłowni o testosteronie że nie jest sterydem są w błędzie. I pozdrowienia dla twojej partnerki georgu bo naprawdę bardzo mnie ona obchodzi.


Dziękuję i również pozdrawia. Jak będziesz ciekawy co tam u niej to pytaj
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Grow420Guide
Sory że napisałem spam pytanie. Wiedząc że testosteron jest sterydem zadałem te pytanie ponieważ wolałem się upewnić że ludzie którzy mi tłumaczyli na siłowni o testosteronie że nie jest sterydem są w błędzie.



może nie mówili o testosteronie tylko o np. boosterach teścia czy produkcie z megabola co na nazywa sie podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
też tak mogło być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
ci kulturysci te bebzole maja od tescia czy hgh ? wyglada to karykaturalnie na scenie, wszedzie dociety i zero tluszczu a brzuch jak w ciazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Carlitos to że ty formy nie możesz zrobić to nie krytykuj innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
to nie krytyka tylko wyrazanie wlasnej opinii ale przyznaj ze nie wyglada to estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Carlitos kulturystyka extremalna wymaga bardzo dużo ciężkiej pracy bo pewnie o tą ci chodzi :) jak ktoś jest chudy leszcze to łatwo mu zrobić rzeźbę :) ale takich jest miliony kolesi :) a takich przy wadze 130 kg jest bardzo mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mało kulturystów ma jakoś przesadnie wypchane brzuchy, wiadomo że przy 90 czy 100kg jeszcze mogą zachować dobrą symetrię, ale j/w jak tam są konie po 130kg to niestety przy tak dużej masie brzuch też będzie duży choć nie u wszystkich

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie

Następny temat

rozgrzewka przed i po treningu siłowym

WHEY premium