SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron, start.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1675
to nie moj temat ja sie tylko wyebalem, i co jest w tym zlego ze mam 22 lata i chce teoretycznie wejsc na htz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To tak, jakby pobolewał Cię trochę jeden ząb a Ty, zamiast znaleźć przyczynę i wyleczyć, wyrwałbyś wszystkie i wstawił sztuczną szczękę, bo co to za różnica.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
OK, rozumiem, że nie chcesz mieć dzieci. Twoja decyzja.
Pytanie dla mnie jest nastepujace; Po co?
Zakladam ze minal rok, trzy lata, 10 lat, nie wiem ile, tak ze Ciebie zablokowalo na amen. Musisz kluc sie regularnie, nie wazne, czy gdzies jedziesz na wakacje, nie chce Ci sie itp, a tes bedziesz mial na takim pozie jak teraz, albo nieznacznie wyzej i co w ten sposob ugrales? jesli chcailbys miec wyzej to pojawiaja sie inne problemy, np. wysoki poziom estradiolu w perspektywie 40-50 przyszlych lat raczej bedzie w tym wiecej szkody niz pozytku, albo stosowanie lekow, ktoe go obniza, ale te leki nie sa obojetne dla zdrowia i tak dlugie perspektyie kolo sie zamyka.
No wiec znowu pytam sie po co? Skoro w granicach norm fizjologicznych mozna tego tescia w latwy sposob nieco podniesc bez tak dosc drastycznej decyzji. Nie bardzo rozumiem co chcesz w ten sposob osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1675
oki dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z tą bezpłodnością na koksie, to też jest pewnego rodzaju mit, bo dużo osób na forum stworzyło dzieciaka na bombie. Niektórzy nieregularnie korzystali z hcg i jakoś się dało.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
to prawda, dlatego nie wyznaczalem jakiejs granicy czasu. Jednak trzeba sie liczyc z bezplodnoscia.
Zawsze mnie zastanawia czemu goscie na dlugich, ciezkich cyklach jak okazje sie ze maja dzieciaka, nie sprawdza, czy to jest w ogole mozliwe (badanie nasienia)...? Mam kolezanke, ktora pracje w sadowce i robi testy pozniej na rodzicielstwo. 7/10 najczesciej sie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Nawet jak zbijesz teścia do granicy poniżej normy, to lekarz i tak i tak nie wypisze recepty. Najpierw sprawdzi co jest przyczyną niskiego teścia a może to być np. coś przysadką lub coś z jądrami, jak okaże się po USG i rezonansie itp. ze przysadka i jądra w porządku to tescia Ci nie przepisze.

Lekarze nie są od leczenia pojedynczych wyników, najpierw trzeba sprawdzić co jest przyczyną a dopiero później ewentualnie wdraża się leczenie.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-12-07 22:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Tak to czytam i nie kumam, Dlaczego nie kupisz tescia z ,,silki'' . Musi Ci go lekarz przepisac? Jakies glupie pier... jak dla mnie, podejzewam ze 95% wali towar ktory sami zmotali a nie od lekarza dostali i miesni im nie pali :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1675
.

Zmieniony przez - rs4 w dniu 2013-12-08 00:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, zrobiłem pełne badania ze skierowania od endokrynologa. Zrobiłem TSH, prolaktyne i testosteron.
Wyniki:
TSH:
wynik: 3,530
Min: 0,270
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimowy Spam ,Ale sypie sypie równo prawdziwa zima idzie ,

Następny temat

POMOC W UŁOŻENIU MOSTKA

WHEY premium