SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron+Omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
1. WIEK: 18 lat
2. WAGA: 86 kg
3. WZROST: 183 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 36
-klatka: 109
-udo: 65
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3-4 lata
6. DIETA: Byla ukladana i porzadna, teraz co prawda jej nei ma , ale nawyki zywieniowe pozostaly
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadnych
8. TRENING: przewaznie splity
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mysle , ze pomiedzy mezo ,a endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90+
-martwy ciąg: o ile pamietam to 115 kilka razy
-przysiad: tego nie wiem

PYTANIE:

A wiec tak. Od okolo 6 mies. zastawialem sie czy wziasc sie za jakis "silniejszy srodek". Po dlugich rozwazaniach postanowilem ,ze jednak to zrobie. Zazywalem juz rozne suplementy ze zmiennym szczesciem. Ok, przejdzmy do rzeczy:

Mianowicie chcialbym jescze przed wyejsciem na cykl na mocnych anabolikach zazyc 1100g Nitrobolonu wraz z odpowiednia dieta masowa. Cykl na Nitro trwalby +/- miesiac. Zaraz po tym mam zamiar wziasc 10 testosteronu i 5 omnadrenu 250. Co o tym myslicie? Mam wielu kumpli ktorzy biora juz duzooo wieksze dawki i mowia , ze przy takiej dawce nie trzeba sie odblokowywac, wiec jak to jest? Kupic na wszelki wypadek Tamox? Wspomne , ze jak kiedys bylem maly to mialem gino , od hormonow spowodowane duza nadwaga. Gruczoly byly wyciete w pelni i nie ma juz sladow prawie. Clomid na odblok jader ok? Czy koniecznie HCG? Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Dawno nie wbijałem do działu "Doping" więc nie orientuję się czy to prowokacja czy takie historie zdarzają się naprawdę.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
einher niestety takie rzeczy dzieja sie naprawde.... chcesz jux mixa brac na pierwszy ogien>>?? grubo... na drugi pewnie pojdzie juz deka tren antek..... omnadren to podj**a a t 10 testosteronu nie wiem o co chodzi... 10 flakonow sobie kupiles??? pewnie chodzi i tak o prolke... takze z takim zapasem saa to za wiele nie zawojujesz... zycze powodzenia w zdobywaniu masy...

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
1. WIEK: 18 lat
4. WYMIARY:
-biceps: 36
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3-4 lata

no na pewno jestes mezomorfikiem;D

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Razak znam ludzi, którzy chodzą po 8-10 lat na siłownie i wyglądają jakby w życiu sztangi nie tknęli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Znam osobiscie kolesia ktory zrobil cykl wlasnie w ten sam soposob, w tym samym wieku tyle , ze jego staz wynosil bodajze 4 miesiace. Widac bylo po nim solidnie i dosys ladnie to wszystko utryzmal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Czemu prawie za kazdym razem , gdy chce o cos zapytac spotykam sie z negatywnymi komentarzami? Myslalem ,ze forum jest wlasnie od tego zeby ludzie wymieniali sie doswiadczeniami i pomagali sobie nawzajem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
pomoge Ci,SAA nie dla Ciebie.Ale i tak sie uprzesz to poczytaj temat podwieszony o metanabolu.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
133mhz mowisz ,ze Metanabol bedzie lepszy w moim wypadku ? Czy dac spokoj i pojechac na dobrej diecie i combo suplach i dopiero za mete chwycic? Kurde jak tak poptrze na tym kolesi co w szkole u mnie na koksie jada to mnie szlak trafia, ze ja sie mecze i kombinuje co zrobic by bylo jak najlepiej , a oni ot tak sobie zdobywaja mase miesniowa i chodza zadowoleni eh :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie patrz na tych kogotow,teraz takie suple ze z butow wyrywa..Dieta,trening potem suple i na koncu saa.Testosteron zostaw sobie na duzo pozniej.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
No skoro tak mowisz to chyba Cie poslucham. Jakies porzadne combo supli zastosuje i licze na przyrosty. Ja im jescze pokaze ;D No nic to chyba na tyle dzieki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc doświadczonych. cykl meta, enan, prop, npp

Następny temat

znowu pierwszy cykl

WHEY premium