SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterol a wzrost :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
watroba - sylimaron

ogolne - daily formula lub olimp vita-min



niektore wypowiedzi to...

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-02-11 00:27:21

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
no ladnie, ze pojechales po kolegach ale zadnych propozycji co do witaminek to nie widze ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
19SFD10 - wiedza ktora rozpowszechniasz w tym temacie w duzej mierze stanowi fikcje literacka, zbudowana na tylko Tobie znanych porzeslankach. nie beda nawet wytykal poszczegolnych bledow rzeczowych, ale jest ich sporo. na przyszlosc zanim zabierzesz glos w duskusji, a juz zwlaszcza zanim zaczniesz wysylac kogos do ksiazek pomysl czy przypadkiem sie nie osmieszasz.

najbardziej podoba mi się ten tekst, science-fiction w czystej formie:

Wiec Testosterol miał co przerabiac. Jesli sie Przekonasz juz na Testosterol to licz sie z tym ze w dniu 12-16 Będziesz miał silne bole brzucha. (kazdy to mial sam nie wiem czemu) ja miałem i byłem bardzo ale to bardzo zmęczony ;) bole trwały od 2 do 10 godzin ale łagodziłem to Apapem. Teraz taka Ciekawostka dotycząca Testosterolu: Testosterol ok kilku lat temu był jako stery sredniego działania kosztował wtedy 30zł i był nielegalny 30zł (30 tabletek) Jesli Ci zalezy na nałapaniu masy proponuje zastosowac Magnez oraz witaminke b6 Magnez pomaga w nałapaniu masy zapobiega stresowi

jak masz chwile to wyjasnij dobry czlowieku skad ci przyszlo do glowy, ze testosterol byl zarejstrowany jako steryd (skoro nie ma ze sterydami nic wspolnego poza fonetyką), wytlumacz tez jak magnez pomaga w nalapaniu masy oraz skad wiesz ze kazdy bioracy testosterol ma w dniach 12 - 16 bóle brzucha (ja nie mialem i zaden z moich znajomych nie mial).

powiedz tez w jakis sposob testosterol przerabia bialka i tluszcze w organizmie, czy zaklada jakis tartak w okolichach wątroby i daje ogloszenie w gazecie? a moze jeszcze na czarno wali po nerach i robi machlojki na boku?


na przyszlosc - przy bolach brzucha odradzam Apap

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-11 22:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
testosterol-nic nie znacząca ściema i myśle, że nie jestem odosobniony w tej opinii

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
czyli tescia odradzacie w wieku 17 lat ?:D z mojej klasy bilo dwoch kolesi :D jeden walil 11 strzalow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Testosterol jest skuteczny, ale nie w tym o czym ciągle trąbią w reklamach. Pomaga jednak na pewne dolegliwości. Sam doświadczyłem to w swoim przypadku. Dla kulturystyki jego znaczenie jest jednak praktycznie żadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
" powiedz tez w jakis sposob testosterol przerabia bialka i tluszcze w organizmie, czy zaklada jakis tartak w okolichach wątroby i daje ogloszenie w gazecie? a moze jeszcze na czarno wali po nerach i robi machlojki na boku? " Dziecko neo Najbardziej załosny tekst <lol2> Skad wiem o bolach ? Google.pl nie Gryzą kolego Wystarczy poczytac (jesli potrafisz czytac z zrozumieniem) A skad wiem ze uczestniczy w przemianie Białek ? Wystarczy wpasc na pomysł by przeczytac skład a jesli nie wpadłes na to to znaczy ze Rodzice nie starali sie nad Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
A i pytałes jeszcze o Magnes... Wpisz www.google.pl potem "Magnez" Poczytaj a jak nie umiesz to popros którys z rodziców... ewentualnie znajomego bo nie wiem jak u Ciebie rodzina stoi z wykształceniem Oczywiscie nie chce nikogo Obrazac ale załosny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moje wyksztalcenie jest OK, podobnie jak wiedza ktora od wielu lat kompletuje. dzieckiem tez juz od dawna nie jestem. w googlach mozna znalezc wiele ciekawych wywodow czesto o duzej wartosci artystycznej przy minimalnej - merytorycznej. widze ze masz pecha wlasnie do takowych i jeszczesie z tym publicznie obnosisz, czym wystawiasz cenzurke nie mi - a sobie. jak znasz powyzsze mechanizmy - oswiec mnie proszę. jak nie - przyjmij z pokorą powyzsze pouczenie.


mogę ci wytłumaczyć wiele ciekawych zagadnien jesli poprosisz, wiedz, że ja zajmowalem sie powyższymi kwestiami gdy ty byles jeszcze małą dziewczynką i bawiłeś się lalkami.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-12 12:56:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Thermogenic Thyrotabs

Następny temat

Pierwszy cykl - Rzezba i Sila

WHEY premium