SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterol a wzrost :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
19SFD10 kilka konkretnych pytań. Oczekuję konkretnych odpowiedzi:
1. Spojrzałem na skład testosterolu. Który z jego składników wpływa na syntezę białek i w jaki sposób?
2. Który z tych składników powoduje bóle i dlaczego?
Na początek dwa pytania. Szczególnie interesuje mnie odpowiedź na 1 pytanie. 2 możesz odpuścić.
3. A i o ten magnez. W jaki sposób pomaga w nałapaniu masy.
Oczekuję odpowiedzi od Ciebie, a nie propozycji szukania przeze mnie. Ty wysunąłeś taką tezę to teraz ją obroń.
A i w jakim okresie testosterol był zabroniony. Przypominam, że testosterol to nazwa handlowa produktu i jest używana niezbyt długo.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-02-12 14:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
19SFD10 nie odpowie niestety w najblizszym czasie, gdyz dostal kometą w głowę od pewnego moda

napisz mu moze na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
odp ktos na moj post ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
balagan sie zrobil. mozesz zadac jeszcze raz pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
czyli tescia odradzacie w wieku 17 lat ?:D z mojej klasy bilo dwoch kolesi :D jeden walil 11 strzalow. Ktos tu pisal wczesniej, ze to jest nie za dobre w wieku 22 lat bo pozniej cos tam sie wali z tym wytwarzaniem testosteronu a jak jest w wieku 17lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tesc (ale nie testosterol tylko testosteron) to nie jest suplement tylko kox i w dziale zajmujacym sie suplami sie o niego nie pytaj

branie sterydow anablicznych niesie za soba ryzyko wielu dzialan nieporzadanych, miedzy innymi impotencji, napadow argesji, problemow z cerą, ukl krwoinosnym, pokarmowym, nerwowym itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
oczywiście nie słuchaj tego kretyna 19(jak mu tam).. wogóle nie chce sie wypowiadać na jego temat. takich bajek jeszcze nikt mi nie wciskał(przynajmniej sobie nieprzypominam)... a te jego wyliczenia "8kg masy no i +2kg które to zawdzięcza właśnie testosterolu..." jadł wtedy białko i testosterol mial co przerabiać... noż chvj aaa.... zapomniałem przecież to niegdyś był
steryd
szkoda że obraził faftaq-a, można było by go troche potrzymać... ogólnie śmieszny ten pajac...

Zmieniony przez - Dziasu w dniu 2008-02-12 22:32:17

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zeby bylo jasne, ja sie nie obrazilem. mysle ze kolega jednak sie skompromitowal po tylekroc - ze juz wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2111
A powiedzcie mi :D bo ja sie nie orientuje :P tescia raczej nie kupie w zwyklym sklepie czyli z jakimis suplami albo w aptece?

Zmieniony przez - dav1d w dniu 2008-02-15 23:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W aptece kupisz, ale na recepte. Pytanie tylko, po co Ci to w takim w wieku, bez diety, doświadczenia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Thermogenic Thyrotabs

Następny temat

Pierwszy cykl - Rzezba i Sila

WHEY premium