SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test suplementów Aminostar !! styczeń - luty

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
Witam serdecznie. Zakupiłem pare suplementów firmy Aminostar i mam zamiar zrobić mały teścik. Mam nadzieję, że będę pomocny, a moje informacje się przydają. Kiedyś miałem już odżywki z Aminostara - i jedno co na pewno jest atutem ich produktów to bardzo dobry smak i rozpuszczalność !! Miałem kiedyś m.in. Whey Gainer Actions - czekoladowy smakuje jak żaden inny gainer. Polecam. Test zrobię przez dwa miesiące, bo na tyle rozłożyłem te suplementy. W tej chwili zacząłem trening siłowy, ale w kategorii stricte kulturystycznej, nie ciężko-atletycznej, czy trójbojowej.
Suplementy, które będę przyjmował :
1. CFM Whey Protein Isolate 2kg
2. Night Effective Proteins 2,3kg
3. Creatine Vitargo 2,25 + 1 kg
4. BCAA Powder 300g + 300g
5. Anabolic Booster 180 + 180 kaps
6. Kre-Alkalyn 240kaps
Oraz kupione już wcześniej w ubiegłym roku :
1. Witaminy Multi Mega Sport 120 kaps
2. Pure L-Arginine 120+120 kaps







Suplementacje będę prowadził mniej więcej tak:
DNI TRENINGOWE
Rano na czczo:
3kaps Kre- Alkalyn + 2 kaps Pure-Arginine
Przed treningiem:
3 kaps Pure-Arginine + 5g BCAA
Po treningu:
5g BCAA + 50g Vitargo (zaraz po treningu)
35g CFM WPI (30min po treningu)
Po posiłku potreningowym:
1kaps witamin
Przed snem:
35g Night Ef. Proteins (pół godz przed snem)
6 kaps Anabolic Booster (zaraz przed snem)

DNI NIETRENINGOWE
Rano:
40g Vitargo + 3 kaps Pure-Arginine
35g CFM WPI - dodane do śniadania (owsianka)
Do posiłków:
5g BCAA - dodane do 2 posiłków
Przed snem:
35g Night Ef. Proteins (pół godz przed snem)
6 kaps Anabolic Booster (zaraz przed snem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218




Siemanko.

To już ostatni wpis na moim dzienniku. Dzisiaj zrobiłem sobie mały trójbój i wyniki były nawet zadowalające , wszystkie życiówki pobite, pomimo tego że w tamtym tygodniu właściwie 5 dni przeleżałem w łóżku bo mnie jakieś grypsko męczyło, na szczęście według założeń był to tydzień przerwy od siłowni. Do tej pory mam katar, a dzisiaj po siłowni grałem w siatkę i kumpel wybił mi kciuka w prawej dłoni, także coś mnie ostatnio szczęście omija. Filmików nie nagrywałem, bo byłem tylko z jednym kumplem, a poza tym odbywały się w tym czasie zajęcia z wydziału na siłowni także oprócz kilku krzyków musiałem być w miarę cicho.

Wyniki:

Przysiad
Rok temu po treningu siłowym było 155kg, a przed testem w styczniu przysiadałem 110 w serii na 7powtórzeń, teraz brałem np.155g na 4 powtórzenia.
Dzisiaj max przysiadłem – 170kg

Martwy ciąg
Rok temu po sile 175kg, przed testem w styczniu góra 120kg na 5 powtórzeń, teraz 160kg na 4 powtórzenia.
Dzisiaj max wiziąłem- 185kg

Wyciskanie na prostej
Rok temu było 117,5kg, prze testem w styczniu wyciskałem max 90kg na 6 powtórzeń, teraz 110 na 6 powtórzeń.
Dzisiaj max wycisnąłem – 127,5 kg

No to pozdro chłopy i dziewczęta, mam nadzieje że się przydałem do czegoś. Może na redukcji koło maja i czerwca założe znów jakiś dziennik, jeśli czas na to pozwoli. 3majcie się






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
Wszystkie inne informacje – na temat diety, poszczególnych jednostek treningowych, suplementów itp. będę dodawał codziennie. Natomiast jeśli chodzi o mnie samego, to wygląda to następująco:
Wiek- 22
Waga – 101kg
Wzrost – 186cm
Wymiary: Katka- 117cm
Biceps – 40cm (słabiutko ;p)
Udo – 68cm
Łydka – 43cm
Staż – 3,5roku
Dobra, czytajcie, wpisujcie, komentujcie… pozdro.

Pare zdjęć na których wyglądam kiepsko, po przerwie 3tygodniowej i chorobie w ostatnim tygodniu :)










Suplementy zacząłem brać w środę, bo dopiero doszły do mnie we wtorek wieczorem, natomiast trening zacząłem we wtorek. Narazie wyglądało to tak:

Dzień 1 – wtorek

Posiłek 1 – 80g owsianki na mleku + 3 całe jaja
Posiłek 2- (przed tren.) – 70g ryżu basmanti + 150g piersi z kurczaka w kokosie + zielona fasolka
Posiłek 3- (po tren.) – 70g ryżu basmanti + 200g piersi z kurczaka + zielona fasolka
Posiłek 4 - – 60g ryżu basmanti + 150g piersi z kurczaka w kokosie + warzywa (różne)




Posiłek 5 – omlet z 4 białek, 120g tuńczyka i kilku plastrów szynki drobiowej

trening -
Uda
1. Wyprosty na maszynie 3/14,12,10 – zasada wstępnego zmęczenia
2. Przysiady ze sztangą na plecach 5x8 – zas.zwiększania ciężaru przy tej samej liczbie powtórzeń
3. Wypychanie platformy suwnicy skośnej 4/12,9,7,5 – niepełna piramida
4. Przysiadu na hack- maszynie 3x8 – niepełne powtórzenia
5. Uginanie na leg curl 2/18,16
Brzuch
1. Unoszenie nóg zgiętych w kolanach na poręczach 4x max
2. Skłony na ławce skośnej 3x max

Dzień 2 – środa

Posiłek 1 - 80g owsianki + porcja CFM Whey Protein Isolate
Posiłek 2 – 4 ziemniaki + 2 filety z flądry smażone bez panierki w sosie koperkowym + ogórki + 2 kiwi
Posiłek 3 (przed tre.) – 5 ziemniaków + 2 filety z flądry smażone bez panierki w sosie koperkowym + warzywa
Posiłek 4 (po tre.) – papryka nadziewana farszem z mięsa wołowego zmielonego i ryżu białego + wafelek ;p
Posiłek 5 – jajecznica z 2 całych jaj i 100 g szynki drobiowej

trening
Klatka piersiowa
1. Wyciskanie hantli na ławce dodatniej 4x8- zas. zwiększania ciężaru przy tej samej liczbie powtórzeń
2. Wyciskanie sztangi na ławce prostej 4/12,9,6,4 - niepełna piramida
3. Rozpiętki na ławce dodatniej (najmniejszy skos) – 3x10

Biceps
1. Uginanie ramion z hantlami w chwycie młotkowym ze skrętem do środka stojąc 3x10 na stronę
2. Uginanie ramion z drążkiem dolnego wyciągu 4/10,8,6,5 – powt. Zarzucane, praca ekscentryczna
3. Uginanie ramion ze sztangą prostą w szerokim chwycie 4/12,6,6,10 – powtórzenia dynamiczne

Brzuch
1. Skłony do boku z linką górnego wyciągu (skośne) 3x 25na stronę
2. Skłony na ławce skośnej z blokadą na nogi pod ławką 3x 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Po pierwsze wstaw foty jeszcze raz bo nie widać, a po drugie dlaczego kazdy z was robi sobie zdjęcia po 3 tyg przerwie, miesiacu chlania, złamaniu palca, skręceniu kostki, obdarcia naskórka? Nie lepiej w szczycie formy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
witam ponownie...przez moj blad nie wyswietlaja sie zdjecia. tak wiec jeszcze raz:
suplementy,ja i obiadek:













Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to jest już za mną trening grzbietu i łydek, a wyglądał tak (aha zapominałem wcześniej pisać ciężary, wiec teraz będę już pamiętał):

1. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4/12,9,8,7 (na stosie nie mam napisanych kg)
2. Wiosłowanie sztangą podchwytem 4/12,9,6,5 (75,85,95,105kg)
3. Przyciąganie do brzucha rączki wyciągu dolnego w klęku 4/10,8,7,5 (cały stos + dodawane krążki)
4. Przyciąganie do brzucha oburącz dwóch hantli leżac na ławce skośnej 3/10,8,5 (25,31,35kg hantle)
5. Skłony "dzień dobry" ze sztangą na karku 4/15,15,14,14 (35,40,45,45kg)

6. Wznosy na palce na suwnicy Smitha 4/25,20,18,15 (80,90,100,105kg)
7. Wznosy na palcach na maszynie siedząc (m.płaszczkowaty) 3/25,20,15 (50,60,65)

Dieta :
1. 80g owsianki + 3 całe jaja (8:00)
2. 70g ryżu białego + 150g piersi z kurczaka + buraczki :P (10:30)
3. 90g ryżu białego + 200g piersi z kurczaka + 250g warzyw (14:30)
4. 80g ryżu białego + 150g ------//---------- + 200g warzyw (17:30)
później
5. (już zrobiona)sałatka z sałaty lodowej, oliwek, cukinii, pomidora, tuńczyka i oliwy z oliwek (20:30)
6. garść orzechów (migdały, włoskie, słonecznik, nerkowca i troche sezamu - taka mam mieszankę w puszce) (22:30)

Suplementy Aminostar:
Rano na czczo:
3kaps Kre- Alkalyn + 2 kaps Pure-Arginine
Przed treningiem:
3 kaps Pure-Arginine + 5g BCAA
Po treningu:
5g BCAA + 50g Vitargo (zaraz po treningu)
35g CFM WPI (30min po treningu)
Po posiłku potreningowym:
1kaps witamin
Przed snem:
35g Night Ef. Proteins (pół godz przed snem)
6 kaps Anabolic Booster (zaraz przed snem)

jak macie jakieś uwagi do prowadzenia DT to piszcie bo nowy jestem na forum :):)

posiłki:






mam nadzieje ze teraz beda zdjecia...
aha a jesli chodzi o te moje foty to mialem przerwe bo sam sobie ja zrobilem, a przez ostatnie pare dni męczyło mnie przeziębienie...moge za tydzień wrzucić jakieś foty z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Widzę, że ładnie wszystko rozpisane, z głową, więc teraz tylko trzeba czekać na efekty.

P.S. Też lubię przed snem przegryźć orzeszki hehe
Powodzenia

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
Dobrze to wyglada:) Ciekaw jestem tych supli Aminostara
Powodzenia i pamietaj nie ma o******lania

Zmieniony przez - Raywen w dniu 2011-01-14 19:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super !
Fjny tescik jestem ciekaw jak wypadnie i bede sledzil!
Sog za prace jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
A może byś tak napisał swoje osiągi siłowe??? np. Wyciskanie, podciąganie na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
Powiem Wam że ten tydzień mam jakiś taki nie poukładany. zacząłem od nóg bo miałem chodzić czasami na treningi ręcznej w piątki (grałem w ręczną za juniora przez 7lat) i chciałem mieć nogi wypoczęte w piątki, ale plany się pozmieniały, bo z kumplami z uczelni zdecydowaliśmy się jednak zagrać w lidze międzyuczelnianej w siatke, a mecze będziemy mieć w środy więc mój Split od poniedziałku będzie wyglądał tak:

Pon – Plecy, Łydki, + lekkie granie w siatke 30min
Wto- Klatka + Przód barków(1ćw) + Brzuch
Środa- mecz siatkówki
Czwartek – Barki + Kaptury + Triceps
Piątek - Uda + Biceps

Taki trening powinien zostać już do końca mam nadzieję.

Kurde jestem tak „zespawany”, obolały i zakwaszony po tym tygodniu że szkoda gadać. A nogi mnie od wtorku nie przestają boleć :) hehe.

Dzisiejszy trening (troche długiii) wyglądał tak:

Barki (moja najsłabsza partia)
1.Unoszenie ramion w przód z drążkiem dolnego wyciągu 2/14,12 - normalnie
2. Unoszenie ramion z hantlami bokiem w górę 3/10,8,6 – zarzucane w 3 serii (10,13,15kg)
3. Wyciskanie z klatki na suwnicy Smitha 4/12,9,6,4 – piramida niepełna (50,60,65,70)
4. Unoszenie hantli w górę w opadzie tułowia 4/ każda seria 10+dojazd 8powt. (z hantlami 10kg+7kg)

Kaptury
5. Szrugsy z hantlami 3/16,13,10 (35,39,43kg)- dynamicznie
6. Szrugsy ze sztangą z przodu 4/16,14,14,12 (80,90,90,100kg)

Triceps
7. Prostowanie ramion z liną na wyciągu 3/14,12,10
8. Wyciskanie sztangi w wąskim podchwycie 4/12,9,6,5 (50,60,65,70kg)
(jak ktoś nie próbował to niech to zrobi – moim zdaniem mega ćwiczenie, tylko musi być partner treningowy bo ciężkiej sztangi nie ściągnie się ze stojaków podchwytem)
9. Pompki na poręcach z ciężarem na maxa 4/15,13,12,10 (z 7,10,13,13kg)


Mogę tez już cos napisac o pierwszych odczuciach po odzywkach. Powiem Wam, że miałem ostatnio problemy ze snem, sam nie wiem dlaczego i nawet wykorzystałem pare znanych mi starych wieczornych sposobów na wprowadzenie się w sen ale nic nie dawało rady :P. Ale od kiedy łykam co wieczór te 6tabsów Anabolic Boostera to śpie jak zabity. Myśle, że da mi to fajną regenerację podczas snu. Dzisiaj w ogóle zaspałem i wszystko było przesunięte o godzinę :P.





Natomiast jeśli chodzi np. o Vitargo Creatine to troche mi zajęło dojście do tego jak to dobrze rozpuścić. Zwykłe carbo wsypie się do shakera pare machnięć i po sprawie, ale przy vitargo jest wiecej roboty. Trzeba wsypac do polowy zalecanej wody, mieszac przez 2minuty i dopiero dolac reszte. Na początku jest jak lukier do ciasta ;p…smak mam cytrynowy, jest w porzadku – mniej słodki niż carbo.





Dieta i SJUPLE Aminostar :) :
Na czczo (9:00)- 3kaps Kre- Alkalyn + 2 kaps Pure-Arginine
Śniadanie (9:30)- 80g owsianki na mleku + 3 całe jaja
1posiłek (12:00)- 100g makaronu pełnoziarnistego + 200g piersi z kurczaka + owoce (2mandarynki i 3 kiwi – musiałem je już zjeść bo ich kolor na to wskazywał :P )
Przed treningiem (12:45)- 3 kaps Pure-Arginine + 5g BCAA
Trening (13:15- 15:15)
Po treningu: (15:20) 5g BCAA + 50g Vitargo
(15:50) 35g CFM WPI
2posiłek (16:30) - 100g makaronu pełnoziarnistego + 250g piersi z kurczaka (z koncentr.pomid.) + 200g brokułów
3 posiłek (19:00) – 80g kaszy Kus-kus + 160g łososia z puszki + 250g brokułów + 1kaps witamin
4 posiłek (21:30) – serek wiejski lekki + troche orzechów i oliwy z oliwek
Przed snem (23:30)- 35g Night Effective Proteins
(00:00) - 6 kaps Anabolic Booster

Jeśli chodzi o moje rekordy siłowe to sprawdzam je tylko raz w roku. w tamtym roku było to pod koniec marca, a w tym roku zrobie po cyklu całym na suplach z AMINOSTARA

tak to wyglądało w tamtym roku:
klatka- 117,5 kg
martwy - 175kg
przysiad - 155kg
wyciskanie na barki - 70x6
wiosłowanie podchwytem - 105x6
podciąganie na drążku - nie robiłem nigdy na rekord - wykonuje zazwyczaj 4 serie nachwytem szeroko po 6-14powtórzeń zależy od formy i wagi. teraz robie 4 serie po 8-9 takze bez rewelacji.

No i na tyle dzisiaj…a od jutra wypoczywam pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
Weekend minal ale u mnie był dosc narwany i dlatego tez jedzenie nie było w 100% takie jak być powinno. Trafił mi się nagły wyjazd do domu rodzinnego i jadłem po prostu to co było i mogłem zjeść. No tak, ale z drugiej strony nikt lepiej nie gotuje niż własna mama .
Sobota
4 Kre-Alkalyn + 3 kaps Pure-Arginine (10:30) (nie miałem czasu na dłuższą przerwe miedzy vitargo I sniadaniem wiec odpuscilem sobie wegle z vitargo)
Śniadanie - 80g owsianki na mleku +35g CFM WPI (11:00)
1 posiłek – talerz żurku z makaronem + miska strogonowa i 2 kromki pieczywa (13:30)
2 posiłek – smażone 4jaja ze 100g makaronu (16:30)
Po posiłku 5g BCAA
3 posiłek – 4ziemniaki + 2 kotlety mielone + warzywa i 2 mandarynki (19:30)
Po posiłku 5g BCAA
4 posiłek – makrela wędzona z pieczywem lekkim (22:15)




35g Night Ef. Proteins (23:15)
6 kaps Anabolic Booster (23:45)

Niedziela
40g vitargo + 3 kaps Pure-Arginine (8:30)
Śniadanie – 80g owsianki + 35g CFM WPI (9:15)
1 posiłek – 3 jaja sadzone + 2 kromki pieczywa ziarnistego + 4 mandarynki + 2 kawałki ciasta
Po posiłku 10g BCAA (11:30)
2 posiłek – ziemniaki puree (od 4szt) + 2 kawałki pieczonego schabu wieprzowego + surówka i brokuły (14:00)





3 posiłek - --------------// -------------- (17:00)
4 posiłek- 200g piersi z kurczaka z papryka i pieczarkami + 3 kromki pieczywa lekkiego razowego (21:00)

35g Night Ef. Proteins (23:00)
6 kaps Anabolic Booster (23:30)

A od jutra zaczynamy kolejne treningi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar BCAA Powder - opinie

Następny temat

proszę o poradę

WHEY premium