SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test sponsorowany: Rywalizacja IRON HORSE - Podsumowanie s14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Solar, za mało kcal? LOL

On miał dni, że jadł 8 posiłków dziennie.

Problem leży o wiele głębiej. Sęk w tym, że najlepiej tego nie widzieć, bo tak łatwiej.

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2011-05-01 11:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ya perdole, tyłem przypominasz mi Lorenza Beckera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
tez wg mnie za mało kcal, skoro pas sie nie zmianieał to móg dowalać jedzenia. zalezy jeszcze jak objętościowo i składowo leżały te posiłki, 6 kg gainera i 1 kg na plus to coś nie tak i to bardzo.
drugi zawodnik pełna klasa, góra super, nogi tez dobre ale w porównaniu do góry musisz jeszcze podgonic ( ale pewnie o tym wiesz). Barki masakra, pas poszedłw dól - czego chcieć wiecej:)

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2011-05-01 13:00:38

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1144
michalsc90, gratuluję wyników i zadowolenia z testu, kawał chłopa z Ciebie, sylwetka robi ogromne wrażenie.

koles08, widać było Twoje zaangażowanie i starania włożone w ten test. Jako bierny obserwator chciałbym jednak coś od siebie dodać. Oprócz tego co pisali użytkownicy powyżej, zastanawiam się czy nadmierny stres nie był tą przeszkodą dla masy. Bynajmniej nie jestem specjalistą, ale choćby z obserwacji własnego organizmu wiem, że stres niszczy wszelkie starania. Utrata pracy / nowa praca, czy sytuacja osobista, powodująca ciągły męczący stres, zaburza wszelaką regenerację. Można dwoić się i troić, wpychać w siebie na siłę najlepsze odżywczo posiłki, a i tak nici z przybrania masy. Z treningu na trening siła spada, apetyt mija, nastaje ogólne zmęczenie. Bardzo ważny jest również sen, te 8 godzin uznałbym za minimum, choć to zależy od człowieka. Śpiąc po 6 regeneracja raczej nigdy nie będzie optymalna.

Ogólnie zacząłbym od sprawdzenia stanu zdrowia - tj. np badanie krwi (nawet anemia daje się we znaki), moczu, w międzyczasie zastanowił się nad długością i jakością regeneracji, dietą, treningiem. Może warto dodać tłuszczy i odrobinę węgli, nawet ryzykując zalanie się?


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8684
Dzięki chłopaki za miłe słowa
Właśnie wróciłem z MP w Częstochowie, i gratuluję Dorocie złota w swojej kategorii i w open. Wykosiłaś rywalki
Ps. chyba będę musiał się wybrać do psychologa bo mam kompleksy, każdy tam był ogromny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Już nie przesadzaj nie kązdy był taki duży (w końcu ja też byłem)
Pozdrawiam również znajomych z gór Ci, którzy byli wiedzą...

Co do testu
Fakt był krótki więc też wiele nie mogło się zmienić tak jak napisał pan S. !
Dobrze prowadzony, zaangażowanie bylo widać wiec wszystko jak trzeba.
Co najważniejsze w miejscu nie stoimy!
Pozdrawiam i trzeba coś pomyśleć nad nowym tescikiem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8684
Może nie każdy ale na pewno spora część.
Test faktycznie jak by był dłuższy to była by "miazga"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
On miał dni, że jadł 8 posiłków dziennie.

Problem leży o wiele głębiej. Sęk w tym, że najlepiej tego nie widzieć, bo tak łatwiej.


kcal nie wpadaja w proznie
jesli jest zdrowy (!) i jesli by jadl dzien w dzien te +500/1000kcal to nie ma mozliwosci ze by poszlo w powietrze

taki przemial ma i sie trezba z tym liczyc
metabolizm szybki i jedyna metoda to jesc duzo
albo czekac te 10lat kiedy zacznie zwalniac


jak w poprzednim tescie - nie moza dac jednago bilansu i czekac miesiac czasu az samo pojsdzie
jesli nie poszlow tydzien dwa to i nie pojdzie w kolejny dwa!
nie idzie - dodawac!
po to sie liczy kcal,btw itd - aby wiedziec ile sie je
aby mozna bylo wplywanc na to czy idzie i gdzie idzie!

btw - iwdzisz roziwznie problemu?
ok.2800kcal w DNT jest mniej wegli i ok.2400kcal
nie wiem jak bylo w trakcie - ale tak jest na poczatku
jesli masa
jesli me4tabolizm szybki
to za huhu nie wolno zejsc do 0!
zejdziesz - wuniki nie beda takie jakie planowales
a wiemy ze wzory sa mylace wiec to 0 ze wzoru nie koniecznie musi byc naszym zerem
to w tynm wypadku bylo widac!

pewnie te 2800 deliktanie na plus
te 2400 deliktanie na minus


to teraz niech da 200kcal z wegli
za tydzien/dwa jesli bedzie stalo dalej koljene 200kcal z wegli
za tydzien/dwa jesli bedzie stalo to bialka 30-50g
pojdzie!



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-02 17:24:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
tylko co

bo jesli trening kiepski, to pojdzie

tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
test prowadzony fajnie
wyniki jakie sa takie sa, wiadomo, ze w takim czasie i na jedzeniu w proszku+lepszym tribulusie nie dalo sie zrobic nie wiadomo czego
powodzenia w dalszych zmaganiach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy/odżywki najlepsze dla mnie

Następny temat

Odżywki na redukcje tłuszczu oraz przyrost mięśni

WHEY premium