SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - ACTIVLAB revan2005 redukcja "Twardy jak bruk?" PODSUMOWANIE str. 35

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Ehhh, nie mam dostepu do aparatu i aktualnie jestem poza domem, cierpliwosci, sorry.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2010-06-30 21:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Spoko, nie pali się. Sądzę, że efekty będą zayebiste, więc warto poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
kurde doczekac sie juz nie moge

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Będzie coś z tego?

Proszę o jednoznaczne określenie kiedy możemy spodziewać się podsumowania

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-07-01 14:07:17

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Do konca tego tygodnia na pewno. Wypisek nie ma, bo robie przerwe regeneracyjna.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2010-07-01 15:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co nie zmienia faktu ze mozesz dac znawac co tam u Ciebie
Pamietaj ze test nadal prowadzisz
Skoro do konca tygodnia to czekamy w takim razie.
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Co tam u mnie? Jem byle co i nie trenuje . Dzis zrobilem fotki, sam ich jeszcze nie widzialem i jestem ciekaw jak wyszly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375



To tylko czesc opakowan.




PODSUMOWANIE:

Dziekuje firmie ActivLab za udostepnienie mi suplementów do testu.

Test trwal 3,5 miesiaca, z czego w pierwszym tygodniu nie korzystalem jeszcze z suplementow, a ostatnie 2-3 tygodnie sam zawalilem, gdyby nie koncowka efekt bylby na pewno znacznie lepszy.
Filmow z wynikow silowych nie zamieszczam, gdyz jak juz wspomnialem odpuscilem w ostatnim tygodniu diete calkowicie co u mnie oznacza malo jedzenia i smieciowe jedzenie wiec wyniki silowe bylyby przeklamane, zestawie wyniki rekordowe jakie osiagnelem pod w ostatnim miesiacu testu:

Przed testem/ pod koniec testu:
wyciskanie lezac:
120kg x6/132kg x2

przysiad:
rekord 152kg x1/ 155kg x3

martwy ciag:
195kg przed kontuzja, przed testem <100kg z bolem/ 150kg x12

pompki na poreczach:
55kg x3/70kg x1

push press:
100kg x1/105kg x2

Wymiary (rano, na czczo):

waga: 87kg/80kg => -7kg
szyja: 39cm/38cm v -1cm
ramie prawe: 41cm/40cm -1cm
ramie lewe: 40cm/39cm => -1cm
przedr p prosta reka 32cm/31cm => -1cm
przedr l 32,5cm/31,5cm => -1cm
pas, najszersze miejsce: 90cm/83cm => -7cm
talia (najwezsze): 86cm/80cm => -6cm
klatka luz: 112cm/111cm => -1cm
klatka wdech: 115cm/114cm => -1cm
barki mierzone samemu: 127cm/125cm => -2cm
lydka p: 38,5/37,5cm => -1cm
lydka l: 38,5/37,5cm => -1cm
udo p: 66cm/63cm => -3cm
udo l: 65cm/62cm => -3cm


OCENA SUPLEMENTOW:
Najtrudniejsza dla mnie kwestia.Ciezko oceniac dzialanie poszczegolnychfragmentow wiekszej calosci ale sproboje:

Crea shot:
Mialem ochote na ciezkie treningi, w polaczeniu z Guarana Caps wzmagalo checi do wysilku, sila podczas jej uzywanie rowniez nieznacznie wzrosla pomimo deficytu kcal. Smaki pomaranczowy i cytrynowy nieco zbyt kwasne, rozpuszczalnosc srednia.
Ocena 7/10

BCAA Extra:
Podobnie jak Crea shot nieco zbyt kwasny smak, ale gdy pije sie to po treningu, swietnie gasi pragnienie, rozpuszczalnosc jak na BCAA bardzo dobra.
Ocena 8/10

Guarana Caps:
Wspominalem juz przy okazji Crea shot, z racji niskiej ceny warto sprobowac:
ocena 5/10

Body Fire (spalacz):
Dotychczas zuzylem jedynie polowe zapasow wiec trudno mi ocenic, na pewno odezwe sie w trakcie wakacji kiedy zuzyje juz calosc. Na chwile obecna: bywaja po nim mocne zgagi, kiedys zazylem przed snem, nie moglem zasnac, pocilem sie, co znaczy ze dziala pobudzajaco (np po kawie, napoju energerycznym czy guarana caps moge zasnac jak dziecko).
Ocena... wstrzymam sie na razie.

Energon:
Analogicznie jak Body Fire.

Carnityna + green tea:
Kiedy ja zazywalem mialem jeszcze bilans zerowy, w zasadzie lekko dodatni, wiec ciezko zauwazyc jakiekolwiek dzialanie tego typu substancji, male kapsulki, bez problemu sie lyka, tyle moge napisac.

ZMA:
Niedrogie, dzialanie trudno ocenic, pewnie tak jak kazde zma, w koncu to tylko mineraly.



ZDJECIA:
Niektore sa na pompie, prosze ich nie oceniac, wszystkie zdjecia na pompie sa wyraznie zaznaczone, nie liczac ich, zdjecie po lewej stare, zdjecie po prawej z wczoraj tj. 2 lipca 2010.
Byc moze dostosowyjac ich rozmiar do siebie zaburzylem nieco proporcje, choc staralem sie oddac rzeczywistosc, w zwiazku z ta mozliwoscia wypaczenia wyniku pozniej wrzuce nowe zdjecia w oryginalnym ich rozmiarze.







































Zdjecia w oryginalnych rozmiarach dam pozniej, na razie mozna jechac.



Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2010-07-03 14:42:29

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2010-07-03 14:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Według mnie kawał dobrej roboty! Do prowadzenia testu miałem zastrzeżenia ale co do wyniku końcowego bez zarzutów łap soga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Cyferki i zdjęcia pokazują na prawdę dużą przemianę w sylwetce.
Gratuluję efektu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Coś nie tak z miarką

Następny temat

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

WHEY premium