SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test-Masa, masa i jeszcze raz masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
obmar - co ci sie nie podoba?! jak lubi takie połączenie i nei ma z nim problemu to OK. nie rozumiem twojej wypowiedzi.

Wracając do tematu to masuj masuj i bedzie dobrze. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Koksik żarłem to i powiem ci ze kozacka pompa od tego jest. GOsciu wara Ci od jego planu skoro tak lubi to niech tak cwiczy trening to sprawa indywidualna przy******lic to sie można do diety albo do suplementacji ale trening jeżeli jest względnie poprawny to czemu musi byc u każego taki sam ? nie lubie takich ludzi co myślą ze jak piszą że klata + tric albo klatka nogi to tak musi byc i koniec świata

Powo tam koksik kaptury bedziesz miec dobre łapka bark wszystko wporzo się prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dzięki bolununek, mam nadzieje że będzie lepiej

Dzisiaj nóżki dojechałem i troszkę dłużej mi droga do domu zeszła niż zwykle, więc spodziewam się niezłych zakwasów

Przysiad ze sztangą 10x60kg,8x70kg,6x80kg,4x90kg
Wypychanie ciężaru na suwnicy 4x(8x210kg)
Wykroki ze sztangielkami 3x(8x15kg
Wyprosty na maszynie 4x(8x55kg)
Uginanie w leżeniu 3x(8x35kg)
Wspięcia na palce siedząc 3x(15x80kg
Wspięcia na palce stojąc 3x(12x30kg hantel)

obmar-Odnośnie treningu, który stosowałem przez pierwsze dwa tygodnie testu i do którego będę pewnie nie raz wracał to pomógł mi go rozpisać mój w-efista który jest trenerem, zaj****** na nim idzie masa(która jest jego głównym celem) i nawet siła. Śmiało go polecam chyba że wymiękasz...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
A czułes pompe po tej zabawce treca ? Jak nie to wal wiecej pigół ja tak robiłem bo to tanie g**** jest a jak dasz wiecej to dopiero zobaczysz. Energi jako takiej to nie daje ale pompe masakryczną robi :D Mięsnie takie napompowane mi sie wydawały jak to żarłem. Zresztą pepo to stosował w swoim cyklu ostatnio i tez pozytywne wypowiedzi na temat tego specyfiku.


Dobrze jedziesz nóg nie odpuszczaj bo bez nóg nie ma masy przynajmniej u mnie

Zmieniony przez - bolununek w dniu 2008-03-18 22:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Powiem tyle:
-zaczynam czuć AAKG co mnie niezmiernie cieszy
-dzisiaj trenng nawet, nawet, ale od przyszłego poniedziałku jade starym planem, bo bez AAKG miałem lepszą pompe niż przy tym planie:/

Dzisiejszy trening:
Podciąganie na drążku (chwyt szeroki) 7,6,5,5
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4x(8x70kg)
Przyciąganie drążka wyciągu górnego do karku 4x(8x110kg według wyciągu)
Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 3x(8x30kg)
Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4x(8100kg według wyciągu)
Triceps:
Pompki na poręczach 10,9,8,8
Wyciskanie sztangi (chwyt wąski) 4x(8x65kg)
Francuskie wyciskanie sztangielki 4x(8x30kg)
Prostowanie ze sztangielką w opadzie tułowia 4x(8x16kg)
Ogólnie: Poniedziałek nie źle, wtorek to samo, środa też. Ehhh, plan do dupy, nie może być nieźle, musi być zaje*****!!

bolununek-nóg już nie odpuszcze, na jesień odpuściłem i znikło mi około 2kg na wadze, więc nie jest to tego warte

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Wreszcie piątek O 10 na lecę na siłkę, od rana full power.
Chyba sztangę pognę...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Filmiku mi się nie udało nakręcić, na próbe zrobiłem zdjęcie, po czym mi bateria w telefonie siadłaale zdjęcie jest
Takiego czegoś jeszcze nie widziałem
Ta zabaweczka z treca zaczyna działać z tym że dopiero w większej dawce, dał i to ostro o sobie znać też CP, więc ostro...

Dzisiaj zostało jeszcze również otwarte drugie opakowanie MassXXL, mymmm ta czekoladka, nic nie przebije tego smaku

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Po przyjściu do domku poszła porcja Massa, a potem obiadek

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
1/Wyciskanie sztangi na płaskiej 10x75kg,8x80kg,6x85kg,4x90kg
2/Wyciskanie sztangielek na płaskiej 4x(8x30kg)
3/Rozpiętki ze sztangielkami na płaskiej 4x(8x20kg)
4/Przenoszenie 3x(8x33kg)
1/Wyciskanie sztangi zza karku 4x(8x65kg)
2/Unoszenie sztangielek bokiem 4x(8x14kg)
1/Pompki na poręczach 4xMAX
2/Prostowanie na wyciągu 4x(8x50kg według wyciągu)
1/Uginanie ze sztangielkami siedząc (kąt oparcia 45stopni) 4x(8x18kg)
2/Uginanie ze sztangą na modlitewniku 4x(8x37kg)

Ogólnie dzisiaj był chardcore, takiej pompy nie miałem nigdy
Dzięki polaco

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-03-21 14:22:58

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kreatyne.

Następny temat

pomoc

WHEY premium